Pożar magazynu we Wrocławiu. Płonęła elektronika

Pożar na Niskich Łąkach we Wrocławiu.
Fot. Konrad Pluciński/ Kąty Wrocławskie na Sygnale
Strażacy przez pół nocy i poranek gasili pożar hali magazynowej z urządzeniami elektronicznymi na Niskich Łąkach we Wrocławiu. Z ogniem od 3 nad ranem zmagało się 14 zastępów ratowników. Nie było osób poszkodowanych. Na razie nie są znane przyczyny pojawienia się ognia.
ZOBACZ TEŻ: Nocny wypadek na autostradzie A4. Z drogi wypadła karetka
Komentarze (3)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wrocek
2026-06-28 16:46:55 z adresu IP: (2a00:f44:8f3:1972:ccc4:x:x:x)
Odpowiedz
Pewnie ktoś robi remanent. A propos jak tylko platfusy przegrają wybory ,znów zapłoną sprowadzone z niemiec śmieci.
zgłoś do moderacji
~Real
2026-06-28 15:04:19 z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Może nasi sąsiedzi okazują wdzięczność za pomoc.
~Wrocek
2026-06-28 16:47:26 z adresu IP: (2a00:f44:8f3:1972:ccc4:x:x:x)
Możliwe.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

