Ostre Koło w Kłodzku! Mimo upału bawiliście się razem z nami! - Radio Wrocław

Ostre Koło w Kłodzku! Mimo upału bawiliście się razem z nami!

Mateusz Florczyk
Mateusz Florczyk
| 4 godziny temu
Ostre Koło w Kłodzku! Mimo upału bawiliście się razem z nami! – Ostre Koło w Kłodzku!
Ostre Koło w Kłodzku!
Fot. Anna Mikołajczyk

Nie zabrakło rodzinnej atmosfery, pięknych widoków i dobrej energii, która towarzyszyła rowerzystom od startu aż do mety. Wydarzenie było okazją nie tylko do aktywnego spędzenia czasu, ale także do odkrywania uroków Ziemi Kłodzkiej z perspektywy dwóch kółek.

Podczas wydarzenia rozmawialiśmy z burmistrzem Kłodzka, Michałem Piszko o rozwoju turystyki rowerowej, a także strefach chłodzenia:

Z właścicielem Minieurolandu, Jarosławem Ptaszkiewiczem dyskutowaliśmy o samym miejscu i jego rozbudowie oraz okolicznych trasach:

Nie zabrakło rozmowy z uczestnikami wydarzenia, tym razem ochotnikiem był Sławomir, który jak się okazało jest przewodnikiem rowerowym po świecie:

Na sam koniec rozmowa z Renatą Wroną oraz Piotrem Kurczabem z Fundacji Singletrack Glacensis o trasach przyciągających rowerzystów i przyszłych gotowych inwestycjach:

ZOBACZ TEŻ: Ostre Koło: Uczniowie przejechali na rowerach z Kudowy-Zdroju nad Bałtyk!

Zdjęcia

Komentarze (4)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Gro 2026-06-28 16:40:32 z adresu IP: (2001:bc8:17c0:41a:46a8:x:x:x)
"Słynna" Kamila też się bawiła? Kogo wy w ty radiu promujecie?!Skandal PRW jako oczyszczalnia wizerunku Pana Piszki? Wstyd!
~LeksPapa 2026-06-28 16:24:14 z adresu IP: (2a00:f41:70c1:c632:0:x:x:x)
Dyżurnego grubego nie było?
~Propaganda 2026-06-28 15:49:21 z adresu IP: (2a02:8108:9791:dd00:49f9:x:x:x)
PRW Inkwizytorzy bawia sie ... co za pustoglowie.
~Piszek Misiek 2026-06-28 14:02:40 z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Po poprzedniej audycji PRW w Kłodzku zwolniono komendanta Straży Miejskiej... To kogo teraz? :)