Upały. Awaria energetyczna we Wrocławiu. Inaczej kursuje też komunikacja miejska

Upały mocno dają się we znaki Wrocławianom.
Fot. RW
Jak poinformował Urząd Miasta, do awarii sieci energetycznej doszło przez wysoką temperaturę. Służby pracują już nad usunięciem usterek, ale to może jeszcze chwilę potrwać.
Awaria dotyczy części Śródmieścia i Starego Miasta - jak przekazują władze miasta w tym rejonie prądu może nie być do okolic 17:15. Z kolei awaria na ulicy Sudeckiej jest poważniejsza, tam naprawa może zająć kilka godzin - do 20:00.
Problemy też w komunikacji miejskiej
Spore problemy występują też w kursowaniu komunikacji miejskiej. Wysoka temperatura sprawiła, że w kilku miejscach tory są nieprzejezdne. Dlatego też tramwaje muszą jeździć objazdami.
ZOBACZ TEŻ: Upały i skargi pasażerów. MPK zdradza, kiedy wszystkie pojazdy będą klimatyzowane
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

