Starcie pod koszem. Śląsk zagra z Polpharmą

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2014-12-01 21:36 | Zmodyfikowano: 2014-12-01 21:37

Śląsk w poprzedniej kolejce zakończył swoją passę siedmiu zwycięstw. Pierwszym pogromcom wrocławian w tym sezonie była Rosa Radom (64:85).

Dolnośląski zespół będzie chciał pokazać, że tamto spotkanie to tylko wypadek przy pracy. Okazja jest przednia bo Polpharma nie należy do ligowych potentatów.

Rywal Śląska słabo radzi sobie na wyjazdach. Poza Starogardem Gdańskim zespół przegrał trzy z czterech spotkań. W każdym przypadku były to pogromy. Polpharma przegrywała mecze w obcych halach 18, 21 i nawet 42 punktami. W poprzedniej kolejce zespół Tomasza Jankowskiego nie sprostał u siebie MKS Dąbrowa Górnicza 77:81.

Mecz w Hali Orbita będzie szczególnym dla Roberta Skibniewskiego. Rozgrywający Śląska w sezonie 2010/2011 grał w zespole ze Starogardu Gdańskiego.

Najciekawsze pojedynki na parkiecie będą dotyczyć jednak innych graczy. Pod koszem zmierzą się Aleksandar Mladenović (Śląsk) i Evan Ravenela. Zawodnik Polpharmy to czwarty najlepszy zbierający ligi. Ciekawie będzie też na obwodzie, gdzie Roderick Trice będzie próbował zatrzymać gwiazdę gości Jessie Sapp'a.

Początek spotkania Śląsk Wrocław vs. Polpharma Starogard Gdański o 19 w Hali Orbita.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.