PGE Turów Zgorzelec zagra ze słynną Barceloną

Robert Skrzyński | Utworzono: 2014-12-04 18:40 | Zmodyfikowano: 2014-12-04 18:41

Mistrzów Polski czeka niezwykle trudne zadanie. Barcelona świetnie spisuje się zarówno w lidze hiszpańskiej jak i na parkietach Euroligi. Wygrała do tej pory wszystkie mecze i prowadzi w tabeli grupy C. Jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Jedyną porażką jakiej doznali w lidze hiszpańskiej była minimalna przegrana z Juventutem Badalona 82:83.

"Barcelona to świetnie funkcjonujący kolektyw, o czym wszyscy mieliśmy okazję się przekonać kilka tygodni temu. Ten mecz będzie jednak inny. Mogę zapewnić kibiców, że damy z siebie wszystko, żeby sprawić niespodziankę" – mówi Damian Kulig.

W pierwszym meczu tych drużyn w stolicy Katalonii zespół Miodraga Rajkovicia przegrał 67:86. Teraz mistrzowie Polski marzą o udanym rewanżu. "To dla nas wszystkich wielka sprawa. Niecodziennie można gościć taki zespół jak Barca. Mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla nas szczęśliwy i zapiszemy się w historii klubu" – przyznaje Michał Chyliński.

Do zespołu Turowa powrócił Łukasz Wiśniewski, ale wciąż kontuzjowani są Mateusz Kostrzewski oraz Mardy Collins. Pod znakiem zapytania stoi także występ Chrisa Wrighta, który trafił do szpitala z powodu zatrucia.

Początek meczu w Lubinie jutro o 20:30. Spotkanie będziemy relacjonować w Radiu Wrocław.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.