Ten głos usłyszycie w tramwajach i autobusach

Justyna Kościelna | Utworzono: 2015-06-03 12:42 | Zmodyfikowano: 2015-06-03 13:06
A|A|A

Fot. archiwum prw.pl

Zwycięzca na co dzień jest dziennikarzem - od lat przeprowadza wywiady dla polskiej edycji Playboya oraz lektorem - jego głos można usłyszeć w reklamach radiowych i telewizyjnych. A od wakacji zabrzmi także we wszystkich pojazdach MPK, zastępując głos kobiecy, który od kilkunastu lat słychać w autobusach i tramwajach.

Klinke pokonał niemal 70 kontrkandydatów. Dla jurorów liczyła się barwa głosu, cena oraz jakość nagrań. - MPK zdecydowało się na zmianę, by poprawić jakość zapowiedzi głosowych. Te stanowią nieocenioną pomoc w korzystaniu z komunikacji miejskiej dla osób niewiadomych.  Do nagrania jest blisko tysiąc przystanków i nowość – zapowiedzi w języku angielskim, które pojawią się w kluczowych turystycznie punktach miasta - informuje Agnieszka Korzeniowska, rzeczniczka MPK.

Najdroższa oferta złożona w konkursie opiewała na 30 tysięcy złotych. Zwycięzca zarobi jednak znacznie mniej - 2 tys. zł.

POSŁUCHAJCIE:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~~ms
2015-06-04 15:38:23
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: -1
ja wiem, że się czepiam, ale proszę o wyjaśnienie kim jest osoba niewiadoma? Niewiadoma czego? Niewiadomo skąd? A z resztą to i tak się przecież inaczej pisze...
~yes
2015-06-04 06:59:19
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 2
Juz wiem, jak wyglada. Nie jest tak zle. We wrzesniu skonczy 40 lat. Piekny wiek dla mezczyzny.
~yes
2015-06-04 06:52:20
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: -2
Glos calkiem przyjemny dla ucha. Ciekawe jaka ma urode. Czesto ladny glos ale uroda radiowa.
~Rakowiak
2015-06-03 20:47:19
z adresu IP: (193.59.xxx.xxx)
Ocena: 2
Primo Głos powinien być kobiecy - jest bardziej słyszalny w szumie. Secundo Kierowcy i motorniczy ściszają czasem tak głośniki że prawie nic nie słychać.
~Lena
2015-06-03 14:24:20
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 4
skupcie się na głosie a nie na spekulacjach
~tak sobie myślę
2015-06-03 14:09:34
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jeśli ta oferta jest faktycznie realna, to jest to zwyczajne psucie rynku.
~ściema i tyle
2015-06-03 14:05:48
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dobre za 2000 zł nagranie z obróbką i prawami autorskimi... Całej pracy jest na ok 30h. Licząc, że pracują przy tym dwie osoby to na czysto każdy dostanie ok 25 zł za godzinę (za całe zlecenie ok 750 zł). Utrzymując, że kwota 2000 zł to kwota brutto. Śmierdzi ściemą na kilometr... czyżby ktoś ustawił konkurs?
~jolo
2015-06-03 13:30:43
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
a ciekawe jak będzie śpiewać arkady capitol xD
~Lena
2015-06-03 13:26:14
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -2
ale rzeczywiście ciut ssssssssepleni
~Nick
2015-06-03 13:20:24
z adresu IP: (89.67.xxx.xxx)
Ocena: -2
Czyta jak na egzaminie dla szóstoklasistów z dysleksją...
~ssss
2015-06-03 13:19:10
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 2
Niesamowita jest różnica pomiędzy cenami...
~Lena
2015-06-03 13:11:18
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 1
Fajny głos :-) Wow, ciekawe jak wygląda, bo głos ma taki że aż ma się ochotę zgrzeszyć z nim :-))))))