Peter Grajciar pozostanie piłkarzem Śląska Wrocław

Michał Hamburger | Utworzono: 2015-06-05 20:36
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Peter Grajciar będzie piłkarzem Śląska Wrocław przynajmniej do czerwca 2016 roku. W jego nowej umowie pojawił się również zapis z możliwością przedłużenia jej o kolejnych 12 miesięcy.

- Bardzo się cieszę, że zostaję we Wrocławiu. Świetnie czuję się w tym klubie, stworzyliśmy fajną atmosferę w szatni. Niezwykle podoba mi się również miasto i wierni wrocławscy kibice. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało, zwłaszcza że czeka nas fantastyczna przygoda w europejskich pucharach. Nie mogę się doczekać kolejnej szansy na występy w nich - zaznacza słowacki piłkarz, który piłkarzem WKS-u jest od grudnia 2014 roku.

- Peter dobrze wprowadził się do zespołu, potwierdził swoją przydatność bramkami. Później trochę spuścił z tonu, ale w końcówce sezonu znowu okazał się dla nas kluczowym zawodnikiem. On ma jeszcze potencjał, jego wyniki badań wydolnościowych są coraz lepsze i wierzę, że w nowym sezonie Peter da nam jeszcze wiele radości - komplementuje piłkarza opiekun Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski.

W bieżącym sezonie Peter Grajciar wystąpił w zielono-biało-czerwonych barwach 17 razy. Słowak na boisku prezentował się przez 1014 minut, w czasie których zdołał zdobyć dwa gole i zanotować dwie asysty. Dwukrotnie został również ukarany żółtymi kartkami.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama