We Wrocławiu otwarto pierwszą prywatną porodówkę - Radio Wrocław

We Wrocławiu otwarto pierwszą prywatną porodówkę

Elżbieta Osowicz
Elżbieta Osowicz
| 11 lat temu, 2015-11-03, 01:55
We Wrocławiu otwarto pierwszą prywatną porodówkę – mat. prasowe
mat. prasowe

Wrocław ma pierwszą mieście prywatną porodówkę, za luksus jednak trzeba sporo zapłacić, od prawie sześciu tysięcy w górę. Nowy ośrodek został otwarty przy ulicy Borowskiej, na przeciwko Uniwersyteckiego szpitala Klinicznego.

Szpital jest ukierunkowany na przyjmowanie porodów, ale będą w nim również prowadzone operacje ginekologiczne, zabiegi histeroskopii i laparoskopii oraz ginekologii estetycznej. W ośrodku jest także dwuosobowa sala intensywnego nadzoru pooperacyjnego oraz sala dla noworodków wymagających intensywnego wsparcia poporodowego. Dla pacjentek przewidziano 11 miejsc w jedno i dwuosobowych pokojach z kącikami do pielęgnacji noworodka, elektrycznie regulowanymi łóżkami multimedialnymi wyświetlaczami i dostępem do wi-fi. Szpital zapowiada opiekę od planowania ciąży, po rozwiązanie, to jednak kosztuje. Podstawowy pakiet porodowy prawie 6 tysięcy złotych.



Komentarze (3)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kobieta 2015-11-03 14:10:12 z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
To nic innego jak filia USK. Skoda, że redaktor nie podał nazwiska szefa tej porodówki!!
~TAAAA 2015-11-03 15:28:17 z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
pewnie doktor jakiś co ma teraz proces w sądzie ?
~Taaaaa 2015-11-03 07:52:05 z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Super, super kapitalizm i oczywiście ci sami lekarze, którzy pracują w na NFZ tutaj nagle za kasę zrobią się mili , empatyczni, staranni , delikatni i fachowi...ech