Chcą przeanalizować wrocławskie osiedla (ANKIETA)

Tomasz Sikora, GN | Utworzono: 2015-12-29 10:05 | Zmodyfikowano: 2015-12-29 10:05
A|A|A

wroclaw.pl

Gmina Wrocław chce dowiedzieć się, jak żyje się na poszczególnych osiedlach, jak wyglądają relacje sąsiedzkie i jak przestrzeń jest dostosowana do oczekiwań i potrzeb różnych grup społecznych. Dlatego zaprasza do wypełnienia ankiety, aby dowiedzieć się jakie są najważniejsze sprawy, potrzeby i braki w najbliższym otoczeniu. Wypełnienie jej zajmuje ok 20 minut.

Ankieta znajduje się: TUTAJ

Zebrane informacje trafią do specjalistów do diagnozy sytuacji i opracowania rozwiązań sprzyjających stworzeniu lepszej jakości życia w lokalnym środowisku.

Badanie prowadzone jest przez Fundację Dom Pokoju na zlecenie Urzędu Miejskiego. Fundacja zaangażowała do współpracy grono ekspertów polskich i zagranicznych. Badacze pracują w zespole społecznym i przestrzennym. Badania społeczne, nadzoruje Dorota Whitten – socjolog i mediator, związana z Fundacją od kilku lat. Poza nią w zespole społecznym pracuje Jacek Pluta, doktor socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim i jeden z autorów Wrocławskiej Diagnozy Społecznej oraz Katarzyna Kajdanek, która od lat badawczo zajmuje się tematem suburbanizacji. Pracę badaczy przestrzennych koordynuje Izabela Mironowicz, znana wrocławska urbanistka, pełnomocnik dziekana ds. kierunku Gospodarka Przestrzenna na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama