Zagłębie rozpoczyna zgrupowanie, a Vlasko rehabilitację

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-01-22 16:00 | Zmodyfikowano: 2016-01-22 16:00

"Miedziowi" będą wykuwać formę w Turcji do 5 lutego. Tutaj sprawdzisz pełną kadrą Zagłębia.

Z drużyną nie poleciał Jan Vlasko, który już wcześniej nabawił się kontuzji na jednym z treningów. 26-latek przeszedł już operację atroskopowego leczenia stawu biodrowego. Zabiego odbył się w Czechach. Pomocnik niedługo rozpocznie rehabilitację. Jego przerwa potrwa kilka miesięcy.

Jan Vlasko sprowadzany był do Lubina jako potencjalna gwiazda ligi. W pierwszych meczach wchodził na boisko głownie z ławki, ale pokazywał zagrania po których, można było zakładać, że faktycznie spełni oczekiwania. Niestety rzeczywistość okazała się inna. Słowak rozegrał 12 spotkań w lidze z czego tylko trzy w wyjściowym składzie (tylko jeden 1-90 minuty). W tym czasie nie strzelił gola i zaliczył zaledwie jedną asystę.