Siatkarski szlagier: Impel Wrocław - Chemik Police

mat. prasowe | Utworzono: 2016-01-24 08:00 | Zmodyfikowano: 2016-01-24 01:01
A|A|A

W ostatniej kolejce oba zespoły – Impel i Chemik pokonały za 3 punkty swoich rywali i rozpoczęły przygotowania do serii trudnych spotkań.

Obie drużyny walczą też o awans do play-off Ligi Mistrzyń. Zarówno zawodniczki ze stolicy Dolnego Śląska, jak i aktualne Mistrzynie Polski mają szansę na zajęcie miejsca premiowanego dalszą grą w kolejnej rundzie. W przypadku Impela (zagra przeciwko Telekom Baku) i w przypadku Chemika (zagra z VK Agel Prostejov) nie wszystko zależy od wyniku własnego meczu.. Przede wszystkim trzeba jednak skupić się na zwycięstwie w swojej parze.

W Orlen Lidze to Chemik Police zdominował rozgrywki. Do tej pory żadna z drużyn nie zagroziła potentatowi z Pomorza, który może popisać się imponującą serią 13 kolejnych zwycięstw z rzędu na parkietach krajowych. Impelki nie zwieszają jednak głów. Do meczu przystąpią w pełni zmobilizowane, chcąc przełamać dobrą passę policzanek.

Kibice w Hali Orbita będą świadkami wielkiego pojedynku gwiazd polskiej, europejskiej i światowej siatkówki. Nazwiska Skowrońska – Dolata, Wołosz, Costagrande, Montano, Velijković, Radecka bez wątpienia przyciągną na mecz rzeszę kibiców nie tylko z Wrocławia, ale i całej Polski.

Mecz rozegrany zostanie 24 stycznia (niedziela) o godzinie 14:45.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama