Wieczór z kulturą w Radiu Wrocław i Radiu Wrocław Kultura

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2016-02-18 19:38 | Zmodyfikowano: 2016-02-18 19:38
A|A|A

Miesiąc temu wystartowała Europejska Stolica Kultury we Wrocławiu. Z przygodami, ale do przodu. Z energią wrocławian chętnych do wzięcia udziału w już otwartych i zapowiadanych atrakcjach ESK 2016. Pojawiły się też głosy krytyczne, z których najwyraźniej brzmią te:

Dlaczego nie czuję, że mamy we Wrocławiu coś nowego, specjalnego? W końcu miasto i rząd wydaje dużo pieniędzy właśnie w związku z ESK, a życie kulturalne Wrocławia i Dolnego Śląska biegnie tak jak zawsze, jak rok i dwa lata temu.

Dlaczego imprezy organizowane w ramach ESK są płatne? Tu także nic się nie zmieniło w stosunku do normy. Trzeba zapłacić za wejście na koncerty, spektakle, wystawy. Czy to w porządku?

Postaramy się w dzisiejszym Wieczorze z Kulturą odpowiedzieć na te i inne pytania i wątpliwości, dowiemy się także, co planuje Europejska Stolica Kultury w najbliższym czasie. W studiu Radia Wrocław Kultura dziś goście z Biura ESK 2016. Początek audycji kilka minut po godz. 20.00. Można słuchać w Radiu Wrocław i Radiu Wrocław Kultura.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama