Konar spadł na samochód, wypadki, stłuczki. Oto skutki ulew

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-07-14 18:10 | Zmodyfikowano: 2016-07-14 18:10
A|A|A

archiwum radiowroclaw.pl

Utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 340. W Ludgierzowicach kierująca Toyotą Corrolą straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w prawidłowo idącego pieszego. Mężczyzna zmarł. Na tej drodze mamy teraz utrudnienia. Ruch prowadzony jest wahadłowo.

Nie ma już utrudnień na krajowej trójce w Bolkowie i Jaworze. Skutki poprzednich wypadków zostały usunięte. Przypomnijmy, że w ciągu dnia na zbiegu krajowej trójki i piątki doszło do poważnej kolizji, która spowodowała długie utrudnienia w ruchu.

Na A4 wciąż ciasno w okolicach wrocławskiego węzła Bielany. Jest wielu chętnych do zjazdu z Autostrady na ulicę Karkonoską, a więc tworzą się tam korki.

Sytuacja nadal jest poważna na drodze krajowej numer 8 w dwóch miejscach. Przy skrzyżowaniu z AOW utworzył się już spory korek wywołany kolejką do świateł. Nieco dalej na południe korek przed Łagiewnikami, od Radzikowa, gdzie wcześniej konar spadł na jadący samochód, a potem doszło do kolizji trzech aut. Według relacji świadków, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Korek powstał na A4 przy bramkach w Karwianach. Zdecydowanie większy zator jest jednak w kierunku Katowic.

We Wrocławiu natomiast korkują się ulica Średzka w Leśnicy i Klecińska oraz Strzegomska. Ciasno jest także na Placu Społecznym od strony Placu Grunwaldzkiego.

W całym regionie pada deszcz, wieje silny wiatr, warunki jazdy są naprawdę trudne i tak będzie jeszcze do późnego wieczora.

W Legnicy ciasno na skrzyżowaniu zachodniej obwodnicy miasta i na Złotoryjskiej.

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama