Superliga: Zagłębie podejmie KPR Legionowo, Chrobry zagra w Zabrzu

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-09-14 07:49 | Zmodyfikowano: 2016-09-14 07:59

Obie dolnośląskie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze w nowym sezonie. Zagłębie uległo na wyjeździe Górnikowi Zabrze 23:31, a SPR Chrobry Głogów przegrał u siebie z Gwardią Opole 23:28. W środę wcale nie musi być łatwiej.

Zagłębie Lubin - KPR Legionowo 18.00

Do Lubina przyjeżdża KPR Legionowo. To ekipa, która na parkiecie "Miedziowych" czuje się jak w domu. Dowód? W czterech wyjazdowych meczach z Zagłębiem w Superlidze odniosła trzy zwycięstwa i jeden remis. Kto nie wierzy w statystykę i historię, ten musi jednak wziąć pod uwagę to jak KPR zaczął sezon. Drużyna Marka Motoczyńskiego gładko pokonała Pogoń Szczecin 35:25. W składzie rywali Zagłębia nie brakuje uznanych zawodników. W Legionowie gra m.in wracający do naszej ligi Antonio Pribanić, a także solidni polscy skrzydłowi - Jakub Łucak i Wojciech Gumiński. Ten ostatni przed sezon trafił do KPR właśnie z Zagłębia.

Górnik Zabrze - SPR Chrobry Głogów 18.30

Drugi z naszych przedstawicieli SPR Chrobry Głogów jedzie do Zabrza. Czy Górnik zdobędzie kolejny dolnośląski skalp? Chrobrego interesuje tylko zwycięstwo o czym zapewniają trener Jarosław Cieślikowski i jeden z zawodników Rafał Biegaj.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.