Ostoja Stjepanović powołany do reprezentacji Macedonii

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2016-09-21 14:20 | Zmodyfikowano: 2016-09-21 14:20

Ostoja Stjepanović był już w kadrze na pierwszy mecz o punkty w tych kwalifikacjach. Macedonia przegrała wtedy na wyjeździe z Albanią 1:2. To był dziwny mecz, bo rozgrywano go przez... dwa dni. W 75 minucie z powodu obfitych opadów deszczu przy stanie 1:1 przerwano zawody i dokończono je następnego dnia. Ostoja Stjepanović grał do 61 minuty i został ukarany żółtą kartką.

Mecz z Albanią był dla Macedończyków derbowym starciem. Teraz też czekają ich trudne spotkania tym bardziej, że jak mówił na naszej antenie Ostoja Stejpanović reprezentacja jest teraz na etapie zmiany pokoleniowej.

W najbliższych spotkaniach Macedonia podejmie w Skopje Izrael (6 października), a trzy dni później także u siebie zagra z Włochami. Rywale Macedończyków grali ze sobą w pierwszej kolejce. Górą byli Włosi, którzy wygrali na wyjeździe 3:1.

W grupie G eliminacji MŚ 2018 grają jeszcze Hiszpania i Liechtenstein.