Bardzo ślisko na drogach. Poranny raport z dolnośląskich tras

Leszek Mordarski | Utworzono: 2017-01-03 07:15 | Zmodyfikowano: 2017-01-03 07:16
Bardzo ślisko na drogach. Poranny raport z dolnośląskich tras - fot. Radio Wrocław
fot. Radio Wrocław

Jedziemy pomalutku, ale bezpiecznie - no może poza drobnymi stłuczkami bez poważniejszych zdarzeń na drogach - a te miejscami są bardzo śliskie. Zaskakiwać mogą podjazdy, na co dzień takie zwykle - łagodne i nie sprawiające kłopotów - dziś mogą być wyzwaniem nie do pokonania - szczególnie dla kierowców TIR-ów.

Poprawiła się nieco sytuacja na A4 ze Zgorzelca do Legnicy - nieco przyspieszyliście, czyli warunki odrobinę się poprawiły - ale wciąż trudne. Powolnym ruchem - po niezbyt pewnej nawierzchni - także na S8 od Wieruszowa po Syców.

Widoki z kamer oddziału GDDKiA-Wroclaw

W górach miejscami biało na drodze 46 między Kłodzkiem a Nysą, na 8 w rejonie Dusznik, na 5 pod Kamienną Górą, na 3 w rejonie Szklarskiej.

Z informacji uzyskanych od Straży Granicznej w Kudowie Zdroju - czeska Policja z uwagi na intensywne opady śniegu podjęła decyzję o zamknięciu drogi nr 10 dla pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 tony na odcinku Harrachov-Tunvald (przedłużenie DK3 po stronie Republiki Czeskiej). Utrudnienie potrwa od godz. 08:00 do dnia 05.01.2017. Pojazdy ciężarowe do 3,5 tony i autobusy będą mogły przekraczać przejście graniczne.

We Wrocławiu w zatorach Klecińska, Grota, Buforowa, Opolska, Strachocińska, Pełczyńska, Królewiecka, Średzka i Kosmonautów. W korku stanął już węzeł Bielany i 5-ka od Kryniczna do Psar.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.