Nie ma miejsca jak dom. CCC Polkowice doprowadziły do remisu w serii z AZS

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-03-26 21:22

Wczoraj CCC było lepsze o 13, a dziś o 11 punktów. Polkowiczanki prowadziły przez większość spotkania (33 minuty). Ostatni wyrównany moment mieliśmy w połowie trzeciej kwarty przy remisie 39:39. Potem ekipa gospodarzy osiągnęła m.in najwyższe tego dnia 17 punktowe prowadzenie - 63:46 w końcówce meczu.

Polkowiczanki zagrały bardzo dobrze na deskach, wygrywając zbiórkę - 48:38. Duży udział w zwycięstwie miały także rezerwowe. Zmienniczki CCC zdobyły 31 punktów. Dla porównania drugi garnitur AZS zdobył tylko 9 "oczek".

Liderką gospodarzy była Marija Rezan, która zanotowała double-double na poziomie 10 punktów i 13 zbiórek. Gorzowiankom nie pomogła nawet rewaluacyjna dyspozycja Courtney Hurt - 19 "oczek" i 13 zbiórek.

CCC Polkowice - AZS Gorzów Wielkopolski 63:52 (12:13, 18:10, 15:18, 18:11)

Punkty dla CCC: R. Musina 10, Rezan 10 (13 zbiórek), Faulkner 8, Gajda 8, W. Musina 7, Harrison 6, Gala 5, Stankiewicz 4, Leciejewska 3, Ortiz 2

Punkty dla AZS: Hurt 19 (13 zbiórek), Talbot 16, Seekamp 6, Misiek 4, Kopciuch 3, Dźwigalska 2, Pawlak 2