Piotr Celeban o Śląsku, trenerskiej smykałce i Szklanej Pułapce [POSŁUCHAJ]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-04-10 15:22 | Zmodyfikowano: 2017-04-10 15:22
A|A|A

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY:

Z kapitanem wrocławskiej drużyny rozmawialiśmy m.in o tym jak przebiegały negocjacje w sprawie nowego kontraktu. Piotr Celeban opowiedział także o tym ile drużynie dało przyjście Jana Urbana.

Spojrzeliśmy też na najbliższych rywali Śląska. W wielkanocną sobotę do Wrocławia przyjeżdża Górnik Łęczna. Kapitana dolnośląskiej drużyny zapytaliśmy czy granie w święta ma sens? Potem było o derbach. Piotr Celeban w barwach WKS jeszcze nigdy nie przegrał meczu z Zagłębiem Lubin. Jakie ma najlepsze wspomnienia z tej rywalizacji i czy pamięta jeszcze pierwsze spotkanie na linii Wrocław - Lubin? Odpowiedzi poznacie słuchając całej audycji.

Potem z murawy przenieśliśmy się na trenerską ławkę. Nasz gość bowiem intensywnie myśli o tym, żeby zostać trenerem lub skautem po zakończeniu piłkarskiej kariery. W programie opowiedział m.in o tym od którego szkoleniowca nauczył się najwięcej i które z treningów były najciekawsze.

W "Wokół Śląska" było nie tylko o sporcie. Z Piotrem Celebanem porozmawialiśmy także o filmach i serialach. Kapitan Śląska opowiedział o produkcjach z którymi jest na bieżąco, a także wziął udział w szybkim quizie o "Szklanej pułapce". Ekranizacja przygód Johna McClane'a to bowiem ulubiony film piłkarza wrocławskiej drużyny. Dowiecie się także czy Piotrowi Celebanowi zdarzyło się kiedykolwiek wyjść z kina i jaki był najgorszy film na jaki poszedł.

Na koniec nasz gość rozwiązał specjalną ankietę. Pytania były różne: Czy płakał po przegranych pojedynkach w judo? Co powiedziałby Donaldowi Trumpowi gdyby go spotkał? Co będzie ważniejsze - zabrać syna na trening piłki nożnej czy obejrzeć z nim Szklaną Pułapkę?

Na kolejny magazyn "Wokół Śląska" zapraszamy 23 kwietnia (niedziela) o 20:05.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama