„zaInkBOOKuj Nadodrze” – weź udział w konkursie wygraj czytnik e-booków!

Bartosz Tomczak, Anna Mikołajczyk | Utworzono: 2017-04-18 21:42 | Zmodyfikowano: 2017-04-18 21:42
A|A|A

Lubisz opowiadania, baśnie, legendy i bajki? Interesujesz się historią Nadodrza i byłeś na warsztatach w Krzywym Kominie? Masz kreatywną duszę i lubisz tworzyć małe dzieła? Jeśli tak, to opowiedz nam bajkę, w której tłem lub głównym bohaterem będzie wrocławskie Nadodrze oraz Krzywy Komin. Wszystkie formy dozwolone, zarówno manualne jak i komputerowe. Możesz napisać, narysować, zaśpiewać, wyrecytować - co tylko zechcesz. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia i czas, bo termin nadsyłania prac mija 21 kwietnia 2017 roku.

Czekamy na Twoją pracę!

Wielki finał odbędzie podczas urodzinowych wydarzeń Krzywego Komina! 22 kwietnia, czekamy od godz. 11.00 do 20.00. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i znajomych! Każdy znajdzie coś dla siebie. W programie dnia znajda się spotkania i warsztaty rzemieślnicze, projektowe. Przeniesiemy Was do wirtualnej rzeczywistości i zaprosimy na wystawę fotografii. Będzie muzyka, dobra kawa i wspólne grillowanie. Tego dnia Krzywy Komin znajdzie się także na mapie VI Europejskiej Nocy Literatury! Pomiędzy godz. 17.00 a 20.00 gościć będziemy Adama Ferency, który czytać będzie wybrane opowiadania ze zbioru „Uzdrowiciel”, autorstwa słowackiego prozaika, autora książek dla dzieci Marka Vadasa.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu są dostępne na stronie www.krzywykomin.pl

Organizator:

CRZ Krzywy Komin znajdziecie w samym sercu wrocławskiego Nadodrza przy ulicy Dubois 33-35a. Działa kulturotwórczo i edukacyjnie w zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku (dawnej pralni i farbiarni), w kwartale zabudowanym zabytkowymi kamienicami z XIX wieku. Miłośników designu, rzemiosła, kultury i sztuki w każdym wieku zaprasza na warsztaty, szkolenia, wystawy, spektakle, koncerty i spotkania autorskie. CRZ Krzywy Komin to miejsce skierowane zarówno do artystów, projektantów jak i osób pragnących nabyć nowe umiejętności, rozszerzyć posiadaną już wiedzę, rozwijać pasje i odkryć swoje talenty.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama