Radio Wrocław Kultura DAB+ Muzyka [POSŁUCHAJ I OBEJRZYJ]

Maciek Przestalski, Marta Malinowska | Utworzono: 2017-04-26 17:00 | Zmodyfikowano: 2017-04-26 17:00
A|A|A


"Chcemy aktywizować mieszkańców okolic Dworca Świebodzkiego oraz umożliwienie młodym, obiecującym artystom prezentacji ich sztuki szerszej publiczności przy wykorzystaniu profesjonalnej sceny i sprzętu ". Jan Godlewski mówi o Otwartej Scenie na Świebodzkim, której możecie pomóc klikając na ten link.


"Potrzebujemy 7356 gitar i Ciebie!" apelują organizatorzy, ale nasz gości przekonuje, że tak naprawdę ważne jest spotkanie i wspólna gra. Na kolejną próbę bicia Gitarowego Rekordu Guinessa (1 maja 2017 od godz 10.00, Wrocław - Rynek) zaprasza Leszek Cichoński.


Niewiele jest młodych zespołów, które nagrywają ciekawego indie rocka, dlatego z uwagą przysłuchujemy się wrocławianom, których oręża to gitara, bas, perkusja, wokal. Tym razem czas na Fools.


Na koniec koncert! Collectif Medz Bazar to zespół, w którego skład wchodzą Francuzi, Turkowie, Armeńczycy i Amerykanie. Z Bałkanów do Anatolii, z Kaukazu na Bliski Wschód - muzycy zabiorą nas w podróż za pomocą reinterpretacji tradycyjnych utworów i własnych kompozycji. A w czwartek wystąpią na koncercie organizowanym przez Instytut Grotowskiego w klubie PROZA


 
Bądź na bieżąco i zajrzyj na www.facebook.com/rwkultura.
Słuchaj Radia Wrocław Kultura w cyfrowej jakości DAB+, na stronie www.radiowroclawkultura.pl albo tu:

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama