Wrocław: Protest pod domem Grzegorza Schetyny [FOTO]

Piotr Kaszuwara, MK | Utworzono: 2017-07-23 20:05 | Zmodyfikowano: 2017-07-23 20:05
A|A|A

Fot. Piotr Kaszuwara

Kilkadziesiąt osób w tym m.in. przedstawiciele środowisk nacjonalistycznych, zebrało się tam, ponieważ uważają, że to właśnie szef Platformy Obywatelskiej jest winien trwających od tygodnia manifestacji antyrządowych:

Pojawili się i tacy, którzy wytykali organizatorom ich przewinienia, ponieważ jednym z nich był Piotr Rybak, który ma trafić do więzienia za spalenie kukły Żyda podczas jednej z manifestacji we wrocławskim Rynku:

W tym samym czasie pod sądem okręgowym we Wrocławiu rozpoczyna się kolejny protest przeciwko nowej ustawie o sądownictwie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~barbara
2017-07-24 12:24:19
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -6
Protest 30 nacjonalistów? To w sumie dwa razy więcej niż na ostatnim proteście Młodzieży Wszechpolskiej na Rynku. Tej siły nikt już nie zatrzyma :-)
~prawo
2017-07-24 10:06:16
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 10
W artykule uzyto sformułowania " kilkudziesięciu członków środowisk nacjonalistycznych" które ma na celu wywołanie u czytelników określonych zachowań do zagrożenia nietykalności osobistej osób manifestujących włącznie. Wiemy co oznacza słowo nacjonalizm. Proszę udowodnić ze osoby tam znajdujące się sa nacjonalistami. Artykuł a szczególnie przytoczone wyżej zdanie wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 212 KK dlatego wzywam Państwa do zmiany użytego wobec osób znajdujących się na zdjęciu określenia
~Ciemnogród
2017-07-24 08:41:56
z adresu IP: (185.89.xxx.xxx)
Ocena: -6
Jedyną pożywką dla tych istot jest nienawiść, puste chamskie gesty i gadanie o patriotyzmie na pokaz. Nic nie osiągneli, tych którzy ciężko pracują zwyzywają od złodziei, Żydów, komunistów, tylko dlatego, że coś mają...jakie to polskie zaściankowe myślenie...
~Nacionalista
2017-07-24 07:35:44
z adresu IP: (217.153.xxx.xxx)
Ocena: 9
Czo to znaczy środowisk nacjonalistycznych? Brzmi jakoś obraźliwie chociaż nie powinno..Patrioci napiszcie..ludzie prawi, którzy myslą...uzywacie takich słów żeby jak najbliżej skojarzyło się z rasistami.. Też tam byłem...Schetyna nie może namawiac do buntu!! i Majdanu..Sejm jest po to żeby tam się toczyła walka merytoryczna..a nei na ulicach..tylko czekaja na trupa..żeby polecieć do sojej angeliny makreli..Pomóż angela Pomóż ..bo my juz nei mamy koryta!!!
~woj
2017-07-23 22:32:17
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 14
Szkoda, że nie wiedziałem. Też bym poszedł, żeby Schetyna wreszcie zrozumiał, że kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
~izba skarbowa i cba do ak
2017-07-23 22:04:23
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 17
czy wartość nieruchomości ma pokrycie w dochodach?
~czytelnik
2017-07-23 20:46:55
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 18
Bardzo dobrze że ludzie wychodzą za PIS i reformy sądów Schetyna namawia do demonstracji pod domem Kaczyńskiego teraz niech sam zobaczy jak to jest powodzenia dla protestujących
~nac
2017-07-23 20:45:56
z adresu IP: (87.79.xxx.xxx)
Ocena: 14
Kodowcy Powcy bojcie sie idziemy po was
~Komentarz został usunięty
2017-07-23 20:44:53
z adresu IP: (87.79.xxx.xxx)
Ocena: 2
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2017-07-23 20:43:42
z adresu IP: (87.79.xxx.xxx)
Ocena: -2