Zbierają pieniądze na remont Hali Gwardii Wrocław

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-09-22 13:12 | Zmodyfikowano: 2017-09-22 13:12

Nowe trybuny będą cieszyć kibiców siatkówki w zabytkowej hali przy ulicy Krupniczej we Wrocławiu. Wszystko dzięki pomocy kibiców, którzy wspierają zbiórkę na ten cel na portalu polakpomaga.pl. Czynione są także starania w celu kolejnych etapów remontu legendarnego obiektu. Chcemy ponownie zarazić mieszkańców Wrocławia miłością do siatkówki mówi jeden z pomysłodawców akcji - dziennikarz sportowy Maciej Piasecki.

- Wystartowaliśmy na początku września by zachęcić do tego by nie tylko dawać pieniądze, ale również by utożsamiać się z wrocławskim zespołem, który niekoniecznie jest kojarzony z Plus Ligą - mówi Piasecki.

- Remont to część naszych planów, mówi prezes Gwardii Sylwia Szymańska.

- Zbieramy pieniądze na trybuny, które są właśnie remontowane. Chcemy poprawić też komfort szatni, łazienek, pomalowaliśmy już korytarz. Potrzebna kwota, to około 20 tysięcy złotych - mówi szefowa klubu.

Nowe trybuny będzie można zobaczyć już jutro (sobota) na międzynarodowym turnieju, który rozpocznie się w hali przy Krupniczej o godzinie 10.  Zbiórka potrwa do 28 października.

POSŁUCHAJ CAŁEJ RELACJI:

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.