POGODA: W nocy temperatura spadnie do 6°C

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-11-04 22:00 | Zmodyfikowano: 2017-11-04 15:44
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Sytuacja baryczna w Europie w ciągu najbliższej doby:

Nad Europą Zachodnią i Wschodnią zalegać będą wyże. Pomiędzy nimi rozciągać się będzie obszar obniżonego ciśnienia, łączący niż znad Skandynawii z niżem znad Zatoki Genueńskiej. Polska będzie w jego zasięgu, w napływającej z południowego zachodu, ciepłej masie powierza polarnego.

Prognoza pogody:

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, południowy.

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu na zachodzie regionu wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C. Wiatr umiarkowany, miejscami porywisty, południowy.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

W nocy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr dość silny i silny, od 30 km/h do 40 km/h, porywisty, w Kotlinie Kłodzkiej w porywach do 70 km/h, południowy.

W dzień zachmurzenie umiarkowane, po południu na zachodzie regionu duże. Temperatura maksymalna od 11°C do 14°C. Wiatr dość silny i silny, od 30 km/h do 40 km/h, porywisty, w Kotlinie Kłodzkiej w porywach do 70 km/h, południowy.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 6°C do 8°C. Wiatr od 70 km/h do 85 km/h, południowy i południowo-zachodni.

Warunki biometeorologiczne: obojętne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama