Carapana wygrywa Ustaw Ligę z Radiem Wrocław!

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2017-12-20 14:30 | Zmodyfikowano: 2017-12-20 14:30

Czwarta edycja Ustaw Ligę z Radiem Wrocław znów była rekordowa. Po tym jak w pierwszej grało z nami 141 osób, w drugiej 173, a w trzeciej 250, tym razem było Was aż 294. Jeszcze przed sezonem zostaliśmy uznani za jedną z najciekawszych lig prywatnych przez portal Weszło.com który organizuje rozgrywki. Atrakcyjna nagroda przyciągnęła do nas jak zwykle graczy z całego kraju.

Emocje w walce o podium były niemal do samego końca. Ostatecznie najlepszy okazał się zespół Carapana, który uzbierał 1228 punktów. Prowadzący drużynę który manager o nicku Szaman może pochwalić się nie tylko zwycięstwem w naszej lidze, ale i 18 miejscem w klasyfikacji generalnej całej gry.

Nagrodą główną był wywiad na antenie Radia Wrocław. Zwycięzcę zgodnie z obietnicą zapraszamy do studia i prosimy o kontakt: [email protected] lub [email protected]

Na drugim miejscu był użytkownik Roki. Jego Iskra Dretyń zdobyła 1209 punktów. W klasyfikacji generalnej Ustaw Ligę dało mu to 42 miejsce.
Najniższy stopień podium należał natomiast do zespołu AC Haczyk 1906. Zespół prowadzony przez Haczyka zasługuje na szczególne słowa uznania. Drużyna uzbierała 1205 punktów grając bez ani jednego dodatkowego sponsora. Z taką skutecznością typów śmiało można uznać, że gdyby Haczyk korzystał ze wsparcia wirtualnych sponsorów wygrałby ligę w cuglach. Jego wynik w klasyfikacji generalnej całych rozgrywek to 52 miejsce.
Tak wygląda natomiast czołowa dwudziestka ligi Radia Wrocław. W tym gronie są zarówno managerowie, którzy dołączyli do nas dopiero w tym sezonie jak i tacy, którzy grają z nami od pierwszej edycji. Tak jest chociażby w przypadku Moneyball Marcina Ziętary, który wtedy triumfował, a teraz zajął trzynaste miejsce.

W Ustaw Ligę nie mogło także zabraknąć redaktorów naszej stacji. Rywalizacja przez długie tygodnie była zacięta, a szczególnych rumieńców nabierała w piątki kiedy całą czwórka naszych managerów analizowała kogo najlepiej kupić przed daną kolejką. Podobnie jak rok temu tak i teraz najwyżej z dziennikarzy Radia Wrocław uplasował się Piotr Pietraszek. Jego Pepe Team z dorobkiem 1089 punktów wywalczył 38 miejsce. 67 był natomiast PKS Turek, Bartosza Tomczaka (1059 pkt.), a 77. Greg VADER, Gregora Niegowskiego (1047 pkt.) Z kolei Hambi Team, Michała Hamburgera zajął 93 miejsce (1030 punktów).

skład Pepe TeamTeraz podobnie jak w Ekstraklasie mamy zasłużoną zimową przerwę, ale w połowie lutego, kiedy piłkarze wrócą już na murawę znów liczymy na wasz udział w Ustaw Ligę z Radiem Wrocław.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.