TheLightmanGroup zwycięzcą Ustaw Ligę z Radiem Wrocław

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2018-05-22 05:22 | Zmodyfikowano: 2018-05-22 06:12
A|A|A

29 punktów. Taką przewagę nad drugim w stawce FC REJTANA miał zwycięzca ligi Radia Wrocław. Co więcej TheLightmanGroup został drugim zawodnikiem w skali kraju, a w generalce do mistrza nad mistrzami - Cieniaski - zabrakło mu tylko 2 "oczek".Nagrodą główną był wywiad na antenie Radia Wrocław. Zwycięzcę zgodnie z obietnicą zapraszamy do studia i prosimy o kontakt: [email protected] lub [email protected]

Poniżej prezentujemy także składy drugiego w naszej lidze FC REJTANA (użytkownik Raczykk) i trzeciego FC Dana (użytkownik Dana). Walka o najniższy stopień podium była zacięta bo czwarta LegiaCzw do miejsca medalowego straciła tylko dwa punkty.
Tak wygląda natomiast czołowa dwudziestka ligi Radia Wrocław. Tu warto docenić dziewiąty zespół - KotEustachy to najwyżej sklasyfikowana drużyna grająca bez dodatkowych sponsorów:

Warto zwrócić uwagę, że na 11 miejscu rozgrywki skończył PEPE TEAM, czyli zespół naszego redakcyjnego kolegi Piotra Pietraszka, który znów był najlepszy wewnątrz sportowej drużyny Radia Wrocław. Drugie miejsce wśród naszych dziennikarzy zajął Bartosz Tomczak i jego PKS Turek, który uzbierał 739 punktów i całym Ustaw Ligę z Radiem Wrocław był 64. Reszta skończyła w drugiej setce. 126 był Gregor Niegowski bo jego GregVader uzbierał 668 punktów. Na 154 miejscu rozgrywki skończył z kolei Michał Hamburger ze swoim Hambi Team na 638 punktów.

skład Pepe Team

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama