Muzyczne popołudnie w RWK: alternatywa, rock'n'roll, Eurowizja i muzyka teatralna [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-01-29 19:14 | Zmodyfikowano: 2018-01-29 19:27


Pierwszymi gośćmi byli Antek Makosa i Kuba Wojciechowski z zespołu Pikes. Brzmią ciekawie, pracują właśnie nad debiutancką EPką pod tytułem "We are hungry for the love from the ninetees (that we don’t remember)" i zaczynają koncertować.

Posłuchaj całej rozmowy:Mateusz Słowińsk
i Jakub Kilen przypominają, że rock'n'roll ma się całkiem nieźle. Powodem naszego spotkania jest zbliżający się, jubileuszowy koncert The Shaggers w Nietocie. U nas też zagrali na żywo.

Posłuchaj całej rozmowy:Następnie łączymy muzykę z teatrem. Maciek Zakrzewski, niegdyś założyciel Digit All Love i członek Bipolar Bears, tym razem zaprasza do Capitolu na spektakl "Trololo" - przesłania najjaśniejsze" traktujący o nienawiści w sieci.

Posłuchaj całej rozmowy:Monika Wiśniowska-Basel
i Marta Dzwonkowska czyli 2/3 zespołu Girls On Fire. Dziewczyny prezentują nowy utwór "Break the Walls", z którym chcą powalczyć o udział w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Posłuchaj całej rozmowy:Na koniec Krzysztof KaliskiMacieje Szymborski. Rozmawiamy o zespołach Alameda 4 i Something Like Elvis, z którymi możecie ich kojarzyć, ale głównym powodem naszego spotkania jest ich muzyka do "Genialnej przyjaciółki" - lutowej premiery Wrocławskiego Teatru Współczesnego.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.