Dzisiaj w What's in the box? DAB + Film

Krzysztof Majewski, Miłosława Bożek | Utworzono: 2018-03-30 10:16
A|A|A

16.05
Na gali Polskich Nagród Filmowych pierwszego Orła dla „Twojego Vincenta” odebrali twórcy scenografii. Nagrodzeni to Matthew Button, Piotr Dominiak, Maria Duffek i Rafał Waltenberger. To nietypowa sytuacja bo film jest przecież animowany. Jednak poprzedziła go produkcja aktorska ze wszystkimi komponentami filmu, o nietypową pracę na planie "Twojego Vincenta" zapytamy Marię Duffek związaną z wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych. I oczywiście pogratulujemy.

17.00
Tukany - nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej - wylądowały. Ten dziennikarzy w rękach Stanisława Linowskiego, publiczności... też. Najważniejszego Złotego Tukana odebrał... Stanisław Linowski! Bez wątpienia rozbił bank. Jest aktorem, ostatnio mogliśmy oglądać go w 2. sezonie Belfra, jako hakera. O aktorstwie, śpiewie i miejscu na tukany porozmawiamy po 17.00.

18.00
Serial. Niespokojnie czekamy na zakończenie rewelacyjnego "Odpowiednika". To w przyszłym tygodniu. Dzisiaj rozmawiamy o "Trust" Danny'ego Boyle'a. Właśnie tego. Reżysera: "Slumdog. Milioner z ulicy", "Steve Jobs" czy "127 godzin"

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama