Radio Wrocław Kultura DAB + Muzyka [SŁUCHAJ OD 16:00]

Marta Malinowska, Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-04-16 09:30 | Zmodyfikowano: 2018-04-16 09:30

Poniedziałkowe popołudnie w Radiu Wrocław Kultura rozpoczniemy od rozmowy ze studentami Akademii Muzycznej, którzy opowiedzą o zbliżającej się V Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej "Wieloznaczność Dźwięku", która odbędzie się między 19, a 20 kwietnia. Nasze studio odwiedzą Mateusz Winsław (Przewodniczący KOŁA NAUKOWO-ARTYSTYCZNEGO KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI
AKADEMII MUZYCZNEJ IM. KAROLA LIPIŃSKIEGO WE WROCŁAWIU) i Karolina Pawlik (Zastępczyni Przewodniczącego Koła), którzy opowiedzą o założeniach konferencji, programie i gościach specjalnych. Na pewno skorzystamy z okazji, by zapytać czym ich koło zajmuje się na co dzień.

Przed 17 zaprezentujemy nowe wrocławskie wydawnictwa i single. Posłuchamy najnowszej EPki Baby Meelo, która ukazała się nakładem kultowego już wydawnictwa Polish Juke, oraz powiemy dlaczego tak bardzo cieszy nas powrót Oxford Drama (wyróżnieni Emocją Radia Wrocław Kultura 2016 w kategorii Debiut).Zapowiemy też zbliżające się wrocławskie koncerty.

Naszym kolejnym gościem będzie Pham, producent pochodzący z Nysy, który po wielu miesiącach podróżowania i grania (przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych) obecnie przebywa we Wrocławiu. Postanowiliśmy wykorzystać te okazje i porozmawiać o rzeczach bieżących, np o tym jak to się stało, że jego dwie produkcje pojawiły się na najgłośniejszym polskim wydawnictwie tego roku (kto wie czy nie dekady), czyli wspólnym albumie Taco Hemingway'a i Quebonafide.

Po 18 jedyny tego dnia mini koncert na żywo! Nasze studio odwiedzą Basia, Ola i Michał Biel, którzy tworzą zespół Oczybaszki. Zespół inspiruje się przeszłością, oscyluje wokół folku, który oddaje tęsknotę, mrok i nie pozwala odejść w całkowitą przeszłość wspomnieniom. Bardzo cieszymy się na to spotkanie, bo o Oczybaszki niebawem będzie naprawdę głośno.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.