Sztuka w RWK: plakat teatralny, fotografia i historia w ubraniach [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2018-04-19 17:40 | Zmodyfikowano: 2018-04-19 17:48
A|A|A


Od czwartku w Centrum Kultury Agora trwa FeTA 2018. Wśród wydarzeń towarzyszących wystawa 'Współczesny Polski Plakat Teatralny" o której, w towarzystwie Anety Młyńśkiej-Wójcik, mówił kurator Krzysztof Motyka.

Posłuchaj całej rozmowy:W galerii FOTO-GEN trwa wystawa "Dyskretna Tożsamość" - ekspozycja zdjęć członków Okręgu Dolnośląskiego ZPAF. O pracach i ich autorach porozmawiałem z Andrzejem Rutyną i Michałem Pietrzakiem.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


W Świdnicy do niedzieli trwa 11. Festiwal Okiem Młodych. W ramach festiwalu, w Galerii Fotografii obejrzeć można "Koniec Drogi" wystawę fotografii Krzyśka Orłowskiego, który również był naszym gościem.

Posłuchaj całej rozmowy:Także w Muzeum Współczesnym Wrocław rozpoczyna się kolejna wystawa fotografii. Na "Nic w zamian" zobaczymy wideo i fotografię składające się w opowieść o szeroko pojętym geście artystycznym. W temat wprowadza nas autorka Magdalena Kotkowska.

Posłuchaj całej rozmowy:


A na koniec kolejna artystka która wybrała nasze miasto na miejsce rezydencji. Letta Shtohryn, w towarzystwie Krzysztofa Bielaszki z AIR Wro, zachęcała będzie do przenoszenia jej ubrań. Projekt "garderoba wspomnień". ma na celu zbadanie roli odzieży pojmowanej jako „zbiorniki na wspomnienia”.


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama