215 milionów złotych na 17 inwestycji. Z części tej kwoty skorzystają dolnośląskie drogi

BT, PAP | Utworzono: 2018-08-14 19:28
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Ministerstwo przekazało, że prace te będą realizowane w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim, wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim, małopolskim i podkarpackim.

W województwie dolnośląskim nastąpi rozbudowa drogi krajowej nr 3 na odcinku Bolków – Jelenia Góra wraz z obwodnicą Kaczorowa. Zadanie obejmuje odcinek drogi o długości około 17,5 km. Okres realizacji robót to lata 2022–2024. Ponadto w województwie tym inwestycje dotyczyć będę drogi krajowej 36 koło miejscowości Grzeszyn (aneks) i w miejscowości Wińsko (aneks). Okres realizacji robót w obu przypadkach to ten rok.

W województwie opolskim zostanie wybudowana droga dla pieszych i rowerzystów w ciągu drogi krajowej 45 w miejscowości Polska Cerekiew. Okres realizacji robót to 2018 r.

W województwie wielkopolskim zostanie wybudowana sygnalizacja świetlna w miejscowości Czekanów w ciągu drogi krajowej nr 25, w miejscowości Niedźwiedź w ciągu drogi krajowej nr 11. Okres realizacji robót w obu przypadkach to 2018 r.

 

Element Serwisów Informacyjnych PAP
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama