WARSZTATY LITERACKIE PODCZAS STRZELIŃSKIEGO FESTIWALU LITERATURY

RW | Utworzono: 2018-08-22 15:54 | Zmodyfikowano: 2018-08-22 15:56
A|A|A

Warsztaty z Michałem Cetnarowskim podczas Strzelińskiego Festiwalu Literatury, są szansą dla młodych adeptów pióra. Michał jest redaktorem, krytykiem literackim i pisarzem. Od lat przyjmuje teksty do Nowej Fantastyki i jako redaktor współpracuje ze znanymi wydawnictwami. W zeszłym roku, wspólnie z Łukaszem Orbitowskim, został nagrodzony najbardziej prestiżową nagrodą w świecie fantastyki – Nagrodą Fandomu Polskiego im. Janusza Zajdla (za opowiadanie Wywiad z Borutą).

Spotkanie z nim podzielone zostanie na dwie części. Pierwsza, otwarta dla wszystkich chętnych, pokaże blaski i cienie pisarstwa. Pisarz vs. redaktor – dowiemy się, czy redaktor jest wrogiem czy też nieocenioną pomocą pisarza. Michał podzieli się z nami swoim doświadczeniami i jako pisarz, i jako redaktor.
Część druga to warsztaty w mniejszym gronie.

Wierzymy, że będą niesamowitą okazją, by dowiedzieć się więcej o konstruowaniu fabuły, narracji i budowaniu świata. Co ważne, uczestnicy warsztatów mogą liczyć na indywidualne uwagi do swoich tekstów.
Na warsztaty obowiązuje rekrutacja. Chętnych prosimy o wysłanie opowiadania lub fragmentu dłuższego tekstu (limit 25 tysięcy znaków ze spacjami) na adres sfl@poczta.fm do dnia 8 września 2018 roku. Do warsztatów spośród zgłoszeń zakwalifikujemy 10 osób.

Regulamin dostępny jest na stronie www.festiwalliteratury.wordpress.com w dziale warsztaty.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama