Miażdzący raport NIK dla Cezarego Morawskiego?

Piotr Osowicz, dwie | Utworzono: 2018-10-09 13:38 | Zmodyfikowano: 2018-10-09 13:38
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

O najpoważniejszych zarzutach mówi Radosław Kujawiński, pełniący obowiązki Dyrektora Delegatury NIK we Wrocławiu:

Cezary Morawski w Radiu Wrocław Kultura (WIDEO)

POSŁUCHAJ:

Cezary Morawski o blisko dwóch latach urzędowania w Teatrze Polskim

Cezary Morawski podsumowuje dwa lata w Teatrze Polskim. Co uważa za sukces? [POSŁUCHAJ]

Z zarzutami nie zgadza się rzecznik prasowy Teatru Marek Perzyński, który odczytał wydane przez Teatr oświadczenie. Mówił w nim między innymi:

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dymisja Cezarego Morawskiego wisi w powietrzu?

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jest mi przykro
2018-10-11 16:50:48
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 4
Przykro jak myślę o wielu wspaniałych ludziach, którzy włożyli masę pracy by teatr cały czas działał i były wystawiane sztuki i wbrew czarnemu pr, to interesujący repertuar, a teraz jeden strzał jak się czują z tym, że szef tak wykorzystał swojswoją pozycję, a drugi, że idioci na nich naskakują i oczerniają, lawina hejtu i buractwa... Jakby to aktorzy, pracujący za czasem śmieszne pensje, mu te stawki ustalali! Po trzecie, drzazgi lub konaru w swoim oku nie widzą ci, co brali pieniądze z etatów, a odmawiali pracy w teatrze i to oni teraz wyklinają najmocniej, a mają do tego mniejsze prawo niż zespół, który cały czas pracował i trzeba pamiętać - grał dla widzów! Nie dla dyrektora. Nie podoba mi się to co dzieje się w środowisku, nie tak panie i panowie, nie tak...
~wrocławianin
2018-10-09 21:44:17
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -4
Załatwiając sprawy w Urzędzie Miejskim ,spojrzałem na Teatra Polski wspomnienie jeszcze z czasów szkolnych ,przed wielkim pożarem . A tu na samym wejściu , na szklanej elewacji budynku wielkie ohydnie wyklejone reklamy foto i ubezpieczenia ,czy ta instytucja w swoim statusie ma za zadanie reklamę podmiotów gospodarczych ,działających na terenie Teatru Polskiego.
~Piotr
2018-10-09 19:49:37
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -3
NIK mówi,że człowiek Glińskiego jest po prostu zwykłym złodziejem.
~wrocek
2018-10-09 18:48:32
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jak jego poprzednik - absolwent liceum ogólnokształcącego zrobił z Teatru Polskiego we Wrocławiu agencję towarzyską dla miejscowych dziwolągów i sodomitów to wszystko było ok !
~Widz
2018-10-09 16:30:04
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 2
Dyrektor Cezary Morawski wykonał w Teatrze Polskim bardzo dobrą pracę. Jeśli były jakieś nieprawidłowości należy je wyjaśnić. Jeśli ich nie było, osoby podające nieprawdziwe informacje należy pociągnąć do odpowiedzialności. Nie można pozwolić na to, by bezkarnie pomawiać uczciwego człowieka.
~Widz
2018-10-09 16:27:06
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 1
Trzeba sprawę wyjaśnić i stawki są oburzające w por. do zarobków reszty zespołu. Zastanawiające jest, że w którymś z doniesień jest info, że za Ryszarda wynagrodzenia nie uzyskał, czyli co? To była kumulacja za kilka sztuk np? Śmieszne przy tym jest to, że oburzają się mocno aktorzy, którzy pobierali pensje przez długi czas, a odmawiali pracy... Sorry, ale nawet jeśli to było po 2tys. na głowę to to też nie były pieniądze
~Dariusz Waldemar
2018-10-09 16:10:32
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -1
Dymisja ? z hukiem powinien wylecieć na zbity pys......... Taki wielki wspaniały teatr doprowadzić do ruiny ktoś za to powinien jeszcze odpowiadać .
~USt
2018-10-09 16:01:29
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zniszczono niezły teatr, który był we Wrocławiu. Gratulacje należą się też Panu Glińskiemu. Mołodiec
~Merrell
2018-10-09 15:49:45
z adresu IP: (79.191.xxx.xxx)
Ocena: -2
Marny aktorzyna to czego się można było po nim spodziewać
~Realista
2018-10-09 13:59:57
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przecież wiadomo, kto jest szefem NIK. Dyrektor Morawski powinien składać pozwy do sądów jeśli ktoś rozpowszechnia o nim nieprawdę.