Rozmowa Dnia: Mirosława Stachowiak-Różecka

Przemek Gałecki, dwie | Utworzono: 2018-10-16 08:54 | Zmodyfikowano: 2018-10-16 08:57
A|A|A

fot. Radosław Bugajski

POSŁUCHAJ ROZMOWY:

ZOBACZ: BARWY KAMPANII

W środę Rozmowa Dnia z Jackiem Sutrykiem, kandydatem Koalicji Obywatelskiej, a dziś po 16.30 w Barwach Kampanii rozmowy z pozostałymi kandydatami na prezydenta Wrocławia. W sumie o ten urząd ubiega się 10 osób.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~viktor
2018-10-19 15:39:22
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
jakoś ciężko mi jej zaufać... na prezydenta to sam nie wiem ale na radnego to Charłampowicz, bo ma juz jakieś doświadczenie w gospodarowaniu
~Miro
2018-10-17 08:08:32
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oo... to ta Pani od śpiewu? No to jej wyszło nieźle w przeciwieństwie do tej rozmowy. Wmiosek: sądzimy drzewa wszędzie! Przynajmniej będzie zielono...W głowie. Ps. Pozdrawiam kilku panów z klipu wyborczego, szkoda że niektórych upycha się gdzie tylko się da byle bliżej koryta.
~khjiuhuiew
2018-10-17 06:05:04
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -1
"Bezstronny" radiowęzeł za publiczne pieniądze podprogowo wciska su tryka gdzie tylko może. Dlaczego to mnie nie dziwi?
~wyborca
2018-10-16 18:40:32
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 4
Trzymam mocno kciuki za wygnaną Pani Poseł!!!! Tylko to doprowadzi do transparentności wydatków tego miasta.
~Mirka Mirka Mirka
2018-10-16 18:31:47
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
Mogłaś się chociaż uczesać do zdjęcia...
~WROClove
2018-10-16 16:33:44
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 0
LITOŚCI, JAK WIDZĘ TĘ KANDYDATKĘ TO MAM METEOROLOGA Z PRZODU OPAD Z TYŁU WIATRY, DUDKIEWICZ TO CHOCIAŻ MIAŁ KLASĘ , nienaganną powierzchowność , prezencję, aparycję !
~WROClove
2018-10-16 16:29:47
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 0
WROCŁAW WOLNY OD PISU !!!!!!!!!
~Ola
2018-10-16 15:41:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Niech ktoś zagwarantuje porządne odszczurzanie miasta !!! W centrum szczury chodzą na spacerki jak turyści.
~widzka
2018-10-16 15:38:06
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Kiedy w końcu ktoś zajmie się starą typową zabudową poniemiecką pomiędzy Kromera a CH Korona ? To budynki 3piętrowe znajdujące się przy głównej drodze, wylotówce na Warszawę. Poza tym - tam mieszkają normalni Wrocławianie, płacą spore czynsze a te budynki sa nieocieplone bo "troszczy się o to" konserwator zabytków !! A kiedy ktoś weźmie się za szczury w centrum Wrocławia ? NIKT O TYM NIE MÓWI, NAWET NIE WSPOMINA. WSTYD PANIE I PANOWIE KANDYDACI !
~GOSC
2018-10-16 15:14:06
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 2
ŻYCZĘ POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!
~koko
2018-10-16 14:49:15
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -3
dlaczego na plakatach tej pani napis pisobolszewia jest małymi literami ? Wstydzi się patronatu ???
~Evita
2018-10-16 14:16:33
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pani Mirko psy szczekaja a Pani bedzie prezydentem Wrocka!!!!!!!!!!!!!!!!
~Wygraj, tego życzę
2018-10-16 14:04:00
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Zmiany są potrzebne, na tym polega demokracja, przecież o to żeśmy walczyli i nie mogą ciągle te same osoby przez wiele lat rządzić, bo to doprowadza do korupcji-układów- tak jest w Rosji.
~Komentarz został usunięty
2018-10-16 13:24:44
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2018-10-16 13:24:37
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~zeter
2018-10-16 12:35:31
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -2
wrocławianie wybiorą to na co zasłużyli - jak dotąd cierpią i chyba się przyzwyczaili
~Pa Prezydent
2018-10-16 11:37:00
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 4
lewactwo !
~kija
2018-10-16 10:55:55
z adresu IP: (46.166.xxx.xxx)
Ocena: 0
słyszę bełkot i szum słyszę gwar ....a nie mogę usłyszeć o PCK , za to głośno Pani mówi dokładnie takie same obietnice jak Sutryk czy inni . To przypomnę Pani SLD sadzi co roku kilkaset drzew od od ładnych kilku lat - ale najwyraźniej nie ma klasy żeby coś takiego docenić .
~gienek
2018-10-16 10:26:28
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 5
Gdzie te drzewa sadzić, skoro centrum i okolice w ostatnich latach zabetonowano? Na peryferiach miasta? Już sobie wyobrażam jak staruszka z centrum wsiada w tramwaj i jedzie do parku na Osobowicach?
~zaciekawiony
2018-10-16 09:32:19
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pani Miro, a co tam słychać w PCK?
~Obserwator
2018-10-16 09:25:31
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Szkoda bo zapowiadało się dobrze. Spot wyborczy pokazał kto obraca się w tych kręgach i ci to jest za towarzystwo...teraz nie zagłosuje.
~Brawo Redaktor Gałecki
2018-10-16 09:21:12
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Buta, pycha,zarozumialosc,brak kultury i brak pomysłu, to w skrócie program kandydatki PiS na prezydenta Wrocławia! Dobrze, że są inni kandydaci z głową! Brawo Redaktorze za pytania i współczuję rozmówcy!