Derby dla WKK Wrocław, Śląsk z kolejnym zwycięstwem

Wojciech Klich | Utworzono: 2018-10-17 21:18 | Zmodyfikowano: 2018-10-17 21:18

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Nieco lepiej spisywali się jednak gospodarze, którzy po drugiej kwarcie prowadzili 32:29. Koncertowa gra przyszła jednak dopiero w trzeciej oraz czwartej odsłonie. Najpierw wrocławianie odskoczyli na 9 punktów, potem powiększyli przewagę do 15 oczek.

W tabeli WKK zajmuje 9. lokatę, Górnik jest 6.

WKK Wrocław - Górnik Wałbrzych 75:60 (17:15, 15:14, 22:16, 21:15)

WKK: Uberna, Jędrzejewski 14, Koelner 24, Ciechociński 10, Lentka, Rutkowski 5, Kroczak, Malona 6, Pieloch 9, Matusiak, Patoka 7;

Górnik: Kruszczyński, Der 12, Niedźwiedzki 14, Durski 2, Wróbel 6, Glapiński 5, Spała 2, Krzywdziński 13, Ratajczak 6.

W innym spotkaniu 4. kolejki FutureNet Śląsk Wrocław pewnie zwyciężył GKS Tychy 94:61 Podopieczni Radosława Hyżego w pierwszej połowie nie dali szans tyszanom, odskakując na 21 punktów. W trzeciej kwarcie do gry wrócili goście, ale strata była zbyt duża do odrobienia.