Debata Polityczna Radia Wrocław: "Nauczycielom nie należą sie żadne podwyżki"

Filip Marczyński | Utworzono: 2019-04-01 08:30 | Zmodyfikowano: 2019-04-01 08:35
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ DEBATY POLITYCZNEJ RADIA WROCŁAW:

Cz. 1

Cz. 2

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wrocławianin
2019-04-02 08:43:37
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -3
Jak chcą więcej zarabiać to dlaczego nie poszli na medycynę, prawo, ekonomie, ... Zawsze mogą pójść do Biedroniki lub na dół do kopalni.
~PPP
2019-04-01 21:39:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mnie najbardziej wzrusza jak to nauczyciele sprawdzają klasówki po nocach. No to siedźcie w szkole 8/40 i tam sprawdzajcie a nie w domu po nocach.
~gosc
2019-04-01 18:33:39
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 3
POpieram, ze sie nienaleza.Pracuja po 3-4 godz.dzieńnie. Źweryfikowac ich kwalifikacje a płatne dka nich korepetycje niech wykorzystuja na zarobek a nie na jazde na Majorke,Capri itd.A co druga z nich to roźwodka a skad ta kasa na b.drogie i za długie o 30 dni wakacje. Emerytki wywalic ze szkoł. PORA MŁODYM DAC PRACE a nie siedziec dozywotnio na kilku etatach w roznych szkołach.Stara kasta do lamusa! ! !
~do redaktora
2019-04-01 18:21:19
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 2
pierwsza część 6:10 tu wszystkie siły polityczne mogą występować. Co Pan mówi... gdzie partia Razem/Korwin/Ruch Narodowy PRW prowadzi cenzurę i słuchamy tylko tych samych partii od lat w radiu PRW
~Skellen
2019-04-01 13:09:16
z adresu IP: (185.246.xxx.xxx)
Ocena: 5
W radiu Wrocław już przejęli się ACTA 2. Napisz, że Mieszkowski to żul i kilka słów prawdy o jakości nauczania, a buraczany cię zbanują jak nic. Marzy wam się wszechobecna cenzura czerwone pająki. Bolszewia!
~Prezydent Wrocławia
2019-04-01 12:32:34
z adresu IP: (80.255.xxx.xxx)
Ocena: 17
Pan Sutrk popiera strajk nauczycieli. Przecież to on im płaci pensje. Jeżeli popiera strajk to nich nauczyciele idą do niego i niech im da podwyżkę.
~Komentarz został usunięty
2019-04-01 11:44:14
z adresu IP: (185.246.xxx.xxx)
Ocena: 3
Komentarz został usunięty
~Nauczycielka
2019-04-01 09:22:21
z adresu IP: (5.184.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jestem głęboko poruszona wypowiedzią na temat nauczycieli, stwierdzenie że jesteśmy rozpieszczoną grupą zawodową, a nasze pensje są wysokie to kpina z nauczycieli. Po 20 latach pracy zarabia netto z wszystkimi możliwymi dodatkami około 2800 zł. Poròwnanie nas do pracownikòw dyskontòw świadczy o osobie wypowiadającej się. Życzę wszystkim rodzicom, aby miał kto uczyć ich dzieci teraz i w przyszłości, ale aby tak się stało muszą chcieć przyjść do zawodu młodzi, dobrze wykształceni ludzie, za 1870 zł na miesiąc na razie takowych brak, idą tam gdzie będą godnie wynagradzani. Nauczycielka z 23 letnim stażem pracy.
~Wrocławianin
2019-04-01 09:17:20
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dodatkowo trzymam tego człowieka za słowo odnośnie zapłacania nawet 8000zł dla nauczyciela z osiągnięciami. Mogę przedstawić fakty odnośnie pracy mojej żony, ilości olimpijczyków, podziękowań ze strony dyrekcji i Rodziców, aktualnej pozycji wychowanków (PAN, Nasa, HQ Google)...dzisiejszą wypowiedzią na antenie ten człowiek uzmysłowił mi jedną rzecz do której mogą dążyć dzisiejsi „politycy” - głupim narodem łatwiej się rządzi i manipuluje.
~Wrocławianin
2019-04-01 09:06:29
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: -11
Witam, Panie Filipie, czy osobą, która w tak skandaliczny sposób wyrażała się o nauczycielach dzisiaj był M. Maj??? Proszę się tego człowieka zapytać kto go wyedukował, kto sprawdzał jego wypociny (sprawdziany i kartkówki po nocach), kto dał mu możliwość zaistnienia w społeczeństkie demokratycznym. Ja z chęcią mogę podyskutować nt ilości pracy, jakości pracy, godzin nadliczbowo spędzonych przez moją żonę aby takich „polityków” wyedukować. Masakra. Kto to w ogóle jest???