Wrocław: Pokazy pirotechniczne bez zmiany

Elżbieta Osowicz, km | Utworzono: 2019-06-18 22:47 | Zmodyfikowano: 2019-06-18 22:47
A|A|A

Zdjęcie ilustracyjne (fot. Pixabay)

Tym samym prowadzone w ubiegłym tygodniu rozmowy przedstawicieli Akademii Wychowania Fizycznego do której należy teren jak i Urzędu Miejskiego nie przekonały organizatora do zmiany planów.

Podczas imprezy odbędą się dwa planowane wcześniej spektakle pirotechniczno-laserowe. Jeden z nich nosi nazwę Armagedon. Tego właśnie obawiali się obrońcy praw zwierząt, którzy apelowali o zrezygnowanie w fajerwerków w pobliżu parku i ogrodu zoologicznego. Organizator podkreśla, że uzyskał wszelkie pozytywne opinie w tym od straży oraz policji i dostarczył do wydziału bezpieczeństwa wszelkie wymagane prawem dokumenty do przeprowadzenia imprezy masowej.


Największy w Europie pokaz pirotechniczny na Polach Marsowych. Kto wydał zgodę?


Nie będzie pokazu pirotechnicznego na Polach Marsowych? Rektor zabrał głos

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~mialem psa
2019-06-20 00:34:32
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Kundelka na przechowanie bo właściciele wyjechali na dwa tygodnie. Były pokazy pirotechniczne. Spanikowany pies wskoczył do mnie na kanapę. Mim się zortientowalem wydrapal dziurę w kocu.
~Grzegorz
2019-06-19 17:44:56
z adresu IP: (89.234.xxx.xxx)
Ocena: 2
Powtórzę się próżne, puste i szkodliwe. Tłuszcza musi być zaspokojona.
~Właściciel psa
2019-06-19 16:37:45
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: 1
Rządam zwrotu środków na leki uspokajajace dla psa.
~Nie eko
2019-06-19 16:34:36
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jesteśmy obecni
~Wroclover
2019-06-19 13:14:01
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Sutryku - czy te oczy mogą kłamać? Tylu wyborców dało się nabrać :)
~ala
2019-06-19 13:03:56
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: 2
no cóż...zwierzątko nie jest w stanie oświadczyć, ze jest mu źle..a człowiek musi się wyszumieć....dać czadu...no ale jak nie umie inaczej...
~xxx2
2019-06-19 09:42:25
z adresu IP: (80.253.xxx.xxx)
Ocena: 3
To po co ten caly cyrk na Sylwestra?
~Hej
2019-06-19 09:35:27
z adresu IP: (77.65.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jedni protestują przeciwko pokazom pirotechnicznym, a inni je chwalą. Jeśli ktoś jest już przygłuchy to nie zrozumie osoby, która jeszcze słuch zachowała. A kwestia szacunku dla zwierząt? To dla wielu ludzi tylko problem, którym nie warto się zajmować. Smutne. Nie jestem zwolennikiem pana Prezydenta Sutryka ale pochwalam jego zaangażowanie w walkę z hałasem w przestrzeni publicznej i prawa zwierząt.
~Piro
2019-06-19 09:19:23
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jestem ZA pokazami w mieście
~wrocławianin
2019-06-19 08:19:13
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jestem przeciwny pokazom pirotechnicznym na terenie miasta!
~Gość
2019-06-19 06:44:43
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: -4
Brawo organizatorzy!
~gość
2019-06-19 06:34:55
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 4
a zieloni cicho teraz siedzą ...
~będzie się działo
2019-06-19 01:51:09
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 3
Viva analne dziury POstanowiliśmy i tym lepiej dla MASS rewolucyjnych !