Pieskiem na pomoc... pieskom

Elżbieta Osowicz, BT | Utworzono: 2019-07-11 09:22 | Zmodyfikowano: 2019-07-11 09:23
A|A|A

fot. Aquapark Wrocław

Naszą rozgłośnię reprezentuje Elżbieta Osowicz, która ma dwa schroniskowe psy Ryszarda i Bogusia. Podczas zawodów nagramy zostanie film promocyjny, który organizatorzy wrzucą na kanał Aquaparku na YouTubie. Jeśli film zostanie obejrzany do tysiąca razy, to pływalnia przekaże sto wejściówek na basen na licytację. Ceny wywoławcze biletów będą zaczynały się już od 29 zł, a pieniądze z aukcji zasilą Wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Jeśli wideo odtworzone zostanie więcej niż tysiąc razy, to aquapark podaruje schronisku trzysta wejściówek, a jeśli film zdobędzie ponad dziesięć tysięcy odsłon, to przekaże na rzecz zwierzaków pół tysiąca biletów. Impreza jest otwarta, wstęp darmowy. Honorowy Patronat objął prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Buguś i Ryszard - psy Elżbiety Osowicz

Potrzebujący pomocy to między innymi:

MIŁKA

W schronisku od: 23.08.2018

jest piękną sunią sporych rozmiarów w wieku ok. 8 lat. To bardzo bystra oraz kontaktowa psinka, która ma w sobie dużo energii i wprost uwielbia ją spożywać. W stosunku do „swojego” człowieka jest lojalna, oddana i szalenie wierna. Doskonale przypilnuje Rodziny, ponieważ obcych potrafi delikatnie odstraszyć!

DEMON

W schronisku od: 11.05.2019

Jest młodym, bo ok. 1,5-rocznym psiakiem. Niesamowicie żywiołowy i energiczny – całodzienne leżenie na kanapie to zdecydowanie nie jego bajka. Chciałby biegać, bawić się i szaleć i potrzebnych jest dużo godzin, by spożyć jego energię. Demon kocha ludzi i jest wobec nich bardzo otwarty. Łatwo zawiera nowe przyjaźnie.

DRAKO

W schronisku od: 03.05.2019

Ma ok. 9 miesięcy, więc to jeszcze „psie dziecko”. Bywa lękliwy – zwłaszcza w stosunku do mężczyzn. Potrzebuje chwili, by się otworzyć i z kimś zaprzyjaźnić. Gdy już komuś zaufa, staje się przesympatycznym, wesołym pieskiem. Lubi spacery, dość grzecznie spaceruje na smyczy. Nada się do domu dość aktywnego.

FERDEK

W schronisku od: 23.05.2019

Ma 8 lat i jest bardzo delikatnym, subtelnym psiakiem. Wrażliwy oraz nieco wystraszony, potrzebuje spokojnego domu, by poczuć się w nim pewnie. Uwielbia głaskanie i spacery, podczas których grzecznie spaceruje. Prawdopodobnie dobrze się odnajdzie w nawet niewielkim mieszkaniu.

Regulamin zawodów:

Zawody indywidualne zostaną rozegrane w dwóch losowo wybranych seriach eliminacyjnych po ośmiu zawodników w serii. Czterej pierwsi zawodnicy z każdej serii awansują do WIELKIEGO FINAŁU. Pozostali, którzy zajmą miejsca 5-8 zostaną sklasyfikowani na podstawie uzyskanych wyników czasowych. Seria finałowa wyłoni laureatów pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w odrębnych kategoriach dla kobiet i mężczyzn. Po finale indywidualnym wszyscy zawodnicy wezmą udział w losowaniu składów sztafetowych.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama