Pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu przeprasza za "bachora"

Maja Majewska, d | Utworzono: 2019-07-23 12:04 | Zmodyfikowano: 2019-07-23 12:06
A|A|A

(fot. Słuchaczka RW / Radio Wrocław)

Dowód w postaci zdjęcia rachunku wrocławianka umieściła na jednym z portali społecznościowych z dopiskiem: "Paragon za pobyt córki. Brak mi słów...". Hotel już umieścił przeprosiny tą sama drogą, czyli wpisując się na portal. W liście możemy przeczytać, że to "wypadek poniżej krytyki".

Winny ma być jeden z pracowników, który miał dopuścić się "niefrasobliwego i nietaktownego" komentarza na paragonie. Jak to zrobił? Nie wiadomo.

W przeprosinach hotel podkreśla też, że dzieci to goście VIP obiektu i że obsługa dokłada wszelkich starań, by najmłodsi czuli się w nim dobrze. Szefostwo nie pisze jednak, czy zamierza zadośćuczynić gościom ten nietakt.

Portal radiowroclaw.pl zadzwonił do menadżerki hotelu Teresy Królak. Kobieta nie chciała odpowiedzieć na żadne pytanie. Po południu wydała oświadczenie następującej treści: - Jeszcze raz najmocniej przepraszamy za komentarz pracownika na paragonie za pobyt dziecka w naszym hotelu. Szanujemy wszystkich Gości, starając się, aby czuli się u nas jak najlepiej i dlatego bardzo nam przykro, że ta sytuacja miała miejsce - to początek oświadczenia.

Menadżerowie zapewniają, że wyciągają wnioski i już organizują dodatkowe szkolenia dla pracowników. Dodają, że są w kontakcie z klientką, która przyjęła przeprosiny. To na portalu społecznościowym potwierdza sama zainteresowana. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zbyszko
2019-08-05 10:22:32
z adresu IP: (185.230.xxx.xxx)
Ocena: -1
NIE MA W KARPACZU HOTELU 5 GWIAZDKOWEGO A TO BYŁA CELOWA REKLAMA I NIC NIE KSOZTOWAŁA TEN HOTEL
~Kazimierz57
2019-08-04 10:57:28
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: -1
Moja wnusia (skończyła właśnie 3 latka) wie jak się zachować i zna takie słowo psiepsiasiam....Ale tego uczymy nasze pociechy !!
~ada
2019-07-26 23:17:09
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 4
Nikt tak sobie by tego nie wypisal.Widocznie dziecko bylo niewychowane
~Picasso
2019-07-26 13:21:11
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Nie powinno czegoś takiego dojść ale faktycznie niektóre dzieci to jak zwierzęta. Ale to fakt tylko brak wychowania
~Komentarz został usunięty
2019-07-25 00:39:26
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~eles1949
2019-07-24 08:34:31
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -9
Autor tego paragonu to chyba wtyka konkurencji . . . Tak czy owak - lepiej omijać to miejsce.
~ZdolnyŚlązak
2019-07-24 01:37:23
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -6
Po komentarzach widać, że mamy do czynienia z wysypem totalnego matolstwa i chamstwa. Nienawiść do dzieci niszczy resztki zwojów w pustych makówkach. Tumany i łachudry.
~jezus
2019-07-23 20:10:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
nie każde dziecko to bahor ale 90% to tak
~Meerge
2019-07-23 19:23:03
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 20
Szkoda że przeprosili. Ja bym matce kazal przeprosić pracowników!
~Andrzej
2019-07-23 18:45:44
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -9
Czytając tę wszystkie komentarze stwierdzam deblizm wtórny LGBT i ta cała banda szkoda słów k..... j..... m....
~Beszczelne matki
2019-07-23 18:27:02
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Nie potrafią wychować dzieci. Zabierają je do supermarketów. Tam bachory niszczą wszystko ! Za to odpowiada biedny pracownik, który nie ma takiego luksusu, aby mieć dzieci !
~BACHOR
2019-07-23 18:25:24
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
PRZECZ Z BACHORAMI !!!
~kuka
2019-07-23 18:05:14
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 7
Pewnie bachor dał się mocno we znaki . Na świecie są już hotele , które dzieci nie przyjmują
~agaga
2019-07-23 17:14:09
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
JADĘ TAM !!!!!!! ????
~jarek
2019-07-23 17:10:06
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 7
Precz z rozwydrzonymi dzieciakami w hotelach.
~lopi
2019-07-23 17:06:32
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 2
widocznie mamusia nie wychowała dziecka, stąd reakcja pracownika hotelu. Jak dla mnie to i tak zbyt łagodnie opisał ten paragon. Brawo, premia dla pracownika hotelu a dzieciaki na obozy do lasu.
~Olo
2019-07-23 17:00:20
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kolejny fake
~Kinga
2019-07-23 16:18:48
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 12
Winny jest raczej ten kto programując kasę fiskalną umieścił taką pozycję. Nie ma co winić pracownika drukującego paragon.
~haha
2019-07-23 15:29:17
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
no i bardzo dobrze, żegnamy dzieciory
~WrocLove
2019-07-23 15:11:46
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 17
Jedyną konsekwencją powinien być awans , podwyżka dla pracownika , zrobił reklamę hotelowi , a zachowanie 500 + znamy i pokolenie bezstresowego hodowania, dzieciaki na garbie państwa, żłobek, przedszkole, szkoła, wszelkie punkty przechowalni, tak modne ostatnio, i pseudo rodzic zawozi o 6,30 , odbiera dzieciaka na nocleg w miejscu zameldowania około 21 ! Z wychowaniem nie ma nic wspólnego !
~wow
2019-07-23 15:01:56
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -5
pod sąd o zadośćuczynienie - to zwykłe obrażenie ludzi !
~takta
2019-07-23 14:22:54
z adresu IP: (80.48.xxx.xxx)
Ocena: 3
Rozpuszczona cuuurcia zaszła jakiemuś pracownikowi za skórę. Baa na pewno
~Komentarz został usunięty
2019-07-23 14:18:11
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Komentarz został usunięty
~ta tak
2019-07-23 14:10:03
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -1
Osada śniezka w łomincy też do nich należy - to warszawskie chamy tym rządzą!!!
~Bodo
2019-07-23 14:03:40
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -26
Karpacz słynie z chamstwa. W czasie ferii pojechałem z corka na narty. Poszliśmy na miasto do cukierni. Po drodze moja córka zazyczyla sobie frytke z ziemniaka. Kupiłem. Udalisty się do cukierni pod Kolorowa. Jeździłem tam od zawsze. Zawsze była tam taka miła pani o dlugich czarnych wlosach. Chyba właścicielka. Miła obsługa. Tym razem przy wejściu wyskoczył do mnie jak z procy arogancki właściwy i wyrzucił moja corke z frytkami i mnie za drzwi. Chcieliśmy się zagrzać przy ciastkach i ciepłych napojach, które od zawsze tam kupowalismy. Wyrzucił nas na mróz. Stwierdził, że nie możemy wejść z jedzeniem z innego punktu. Udaliśmy się do innego punktu poniżej po tej samej stronie chodnika. Tu kolejna niespodzianka. Właścicielka podała nam uwaga!!!!- mrozonego , odgrzewanego w mikrofalowce gofra, którego nie dało się zjeść. Nie chciałem zapłacić ponieważ był gumowy i ohydny. Pani pokazała mi zapis z technologią przygotowania potraw w jej punkcie. Zamurowalo mnie kiedy zobaczyłem jak oni tam przygotowują potrawy. Wiem jedno. W tych dwóch miejscach juz nie zjem ani kawałka niczego.
~I BARDZO DOBRZE
2019-07-23 13:59:40
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 6
Hotel nie napisze nic o "zadośćuczynieniu", bo prawdopodobnie BACHOR zniszczył wystarczająco dużo w hotelu lub uprzykrzał życie i spokój innym ludziom. Madka bachora niech się zajmie jego wychowaniem, a nie sieje ferment i obraża pracowników oraz hotel. PREMIA DLA PRACOWNIKA!
~Kibic1977
2019-07-23 13:54:32
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 7
Jak czytam Państwa komentarze o bachorach, to mi ręce opadają. Jesteście żałośni! Same ideały normalnie tę stronę odwiedzają... Zastanówcie się trochę nad Waszą postawą wyrażoną w komentarzach. Może to właśnie Wam powinni wystawić taki paragon i Was powinni inni tak hejtować - należy Wam się.
~Bachorek
2019-07-23 13:52:15
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 9
Już lubię ten hotel. Premia dla pracownika się należy.
~myslenie
2019-07-23 13:46:08
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
po co wy jezdzicie do polaczkow? macie Czechow taniej milej i bez chamstwa
~rodzicom niech robią na
2019-07-23 13:40:56
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 13
głowe,ale inni powinni miec spokoj
~Beata
2019-07-23 13:40:19
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 14
Brawo Hotel !Byłam świadkiem kiedy to "bachory" kopały w ściany , darły się w niebo głosy ,piszczały i biegały i to nie w hotelu tylko w sanatorium . I co na to ich rodzice ? A otóż drodzy Państwo - NIC .Sama mam córkę 10 lat i nigdy w życiu moje dziecko nie sprawiło mi wstydu . Brawo dla hotelu za odwagę .Pracownik , który to zrobił zasługuję za odwagę na premię .Może ta Pani w końcu się obudzi ,że ma rozwydrzone dziecko I COŚ Z TYM ZROBI .
~Komentarz został usunięty
2019-07-23 13:31:27
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -1
Komentarz został usunięty
~WrocLove
2019-07-23 13:17:00
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 14
Proszę państwa, to świetny hotel, doskonale przygotowany, profesjonalny personel, rozpieszczający gości do granic możliwości. Wiem to z autopsji. Tam tylko goście nie potrafią się zachować ! Menadżerowi proponuję podnieść opłatę za pupile do 1000 zł za dobę, może odpowiednia cena nauczy czegoś właścicieli ! To skandal żeby tak się zachowywali ze swoimi pupilami ! Dzieci rozpuszczone jak dziadowskie bicze , fakt zwrot nie na miejscu, ale każdemu puszczą hamulce, kiedy doświadczy takiego rozwydrzenia ze strony gości - dzieci , w restauracji !
~Wrocek
2019-07-23 13:05:15
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co ba to Adaś Bodnar ?
~Asdf
2019-07-23 12:48:39
z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Ocena: 18
Albo ktoś jest totalnym chamem, albo się należało. Gdyby ktoś był chamem to już dawno nie pracowałby w tym miejscu, więc pozostaje opcja, że ten mały gówniak narobił tam problemów.
~Pati
2019-07-23 12:29:23
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 27
Widocznie bachor dal popalic. O dobrze wychowanym dziecku nikt by tak nie powiedzial
~Andrzej_
2019-07-23 12:26:03
z adresu IP: (89.229.xxx.xxx)
Ocena: -34
***** czyli buractwo najwyższej klasy w Karpaczu
~nie dziwię się.
2019-07-23 12:23:58
z adresu IP: (80.252.xxx.xxx)
Ocena: 15
Jak czasem patrzę na niektóre bachory (tak, bachory) w hotelach, co wyprawiają i jak uprzykrzają życie innym gościom, a potem widzę madki tych dzieci, które w żaden sposób się nie przejmują, że ich pociecha np. skacze po stołach, wali w drzwi obcym ludziom, biega czy pluje bez opamiętania... to myślę, że taki paragon nie pomoże, ale przynajmniej recepcjonista sobie odbije stres i męki :) ale pewnie go zwolnią, bo fala oburzenia. Chwała rodzicom, które potrafią zapewnić swoim dzieciom wystarczająco rozrywki, by te nie musiały roznosić hotelu w przypływie energii.
~Wychowawca
2019-07-23 12:15:25
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 28
Bez powodu pewnie tego nie napisali. Więc szanowna Pani, czas wziąć się za wychowanie swojego bombelka.