Rozmowa Dnia: Ryszard Czarnecki: Jeśli Robert Biedroń nie przeprosi, będzie pozew

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-09-17 08:42 | Zmodyfikowano: 2019-09-14 12:17
A|A|A

Ryszard Czarnecki zarzucił Robertowi Biedroniowi, że ten działał w europarlamencie przeciwko politykom Prawa i Sprawiedliwości. Lider Wiosny miał namawiać do tego, by w PE nie głosowano na kandydatów PiS. Robert Biedroń stanowczo zaprzeczył. - Jeśli Robert Biedroń nie przeprosi, złożę pozew - zapowiedział na antenie Radia Wrocław europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

POSŁUCHAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Marek Kramarz
2019-09-22 16:29:19
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 9
Czarnecki - stary - to wyjątkowa gnida, Teraz we Wrocławiu wiszą plakaty Czarnecki nr 4 PIS. To jego syn. Taka zagrywka dla zmylenia wyborców pislamu.
~Tester
2019-09-18 11:25:07
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -302
Nie uważam ani Biedronia ani Czarneckiego za normalnych ale o co miałby być pozwany Biedroń? Przecież ma prawo głosować jak uważa i namawiać do tego innych. Nie wiąże go, jak członków PiS, wola prezesa.... Póki co nie jest ona ani prawem krajowym ani unijnym....
~stanley
2019-09-17 22:37:58
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -296
Po minusach widać, że trollownia pis owska jest coraz aktywniejsza. Riczard !!! Wazeliniarzu !!! Nie opowiadaj bajek!!!
~bromba54r.
2019-09-17 19:49:38
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: -292
Mam pytanie do RW czy ta maszyna glosujaca to Wasza czy to zewnętrzne działanie z namaszczenia komercyjne? Do operatora tej maszyny - Da się z tego wyżyć?
~tutejszy
2019-09-17 19:07:41
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: -306
spokojnie kruk krukowi oka nie wykole a ... itd
~gdzie?
2019-09-17 18:39:30
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 306
Co jest nienormalne? Nienormalne jest to iż faceci w Polsce nie mówią (boja się) otwarcie, że związki homoseksualne są obrzydliwe. Każdy normalny facet widząc Biedronia toleruje go, ale w głębi ducha czuje obrzydzenie. Dlaczego nas zniewalacie? jesteśmy większością. Czy w Polsce sa jeszcze normalni ludzie?
~Zbychu
2019-09-17 14:22:22
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -291
A jak tam sprawa synusia nożownika? Był jakiś proces, konsekwencje?
~Paweł
2019-09-17 12:22:46
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -298
Pytanie prowadzącego rozmowę: "Czy to nie jest tak, że politycy wykorzystują Kościół chociażby teraz w trwającej kampanii?". Odpowiedź Ryszarda Czarneckiego: "Nie znam takich przykładów". No tak, że przecież Kościół Katolicki w Polsce (jako instytucja) jest zupełnie apolityczny...
~Dyktatura ciemniaków II
2019-09-17 12:08:01
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -300
Po co wpuszczać na antenę kogoś kogo nikt nie jest w stanie zrozumieć. Pomijając już wszystko inne...
~NigdyWięcejMaratonuWeWroc
2019-09-17 10:26:48
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 296
Ryszard Czarnecki ma rację.
~bromba54r.
2019-09-17 09:34:33
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: -302
HONOR! I kto to mówi?!?!
~dziecko we mgle
2019-09-17 09:07:52
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -298
Rozbudowane przekonanie że każdy temat jest w moim zasięgu powoduje u słuchaczy odruch wyłączania radia/tv.