Dziś Marsz Równości we Wrocławiu [TRASA MARSZU]

Malwina Gadawa, mk | Utworzono: 2019-10-04 06:16 | Zmodyfikowano: 2019-10-04 06:25
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Jak tłumaczy Przemysław Gałecki z wrocławskiego magistratu, liczba tych manifestacji może się jeszcze zmienić, bowiem organizatorzy mogą zrezygnować z ich przeprowadzenia. Dodaje także, że nie będą one miały charakteru kontrmanifestacji, bo nie będą kolidowały z Marszem Równości oraz nie będą tworzyły utrudnień dla ruchu:

Po raz pierwszy marsz odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta. Politycy Prawa i Sprawiedliwości apelują do Jacka Sutryka o cofnięcie patronatu. Prezydent zdania nie zamierza jednak zmieniać.

Zapytaliśmy mieszkańców Wrocławia, co sądzą na temat imprezy:

Marsz Równości ma się rozpocząć o 14. na Placu Wolności. Zakończenie zgromadzenia przewidziano na godz. 19. również na Placu Wolności.

Trasa marszu: Plac Wolności – ul. Heleny Modrzejewskiej – ul. Świdnicka – ul. Piłsudskiego – ul. Kołłątaja – ul. Piotra Skargi – Plac Dominikański – ul. Kazimierza Wielkiego – ul. Szewska – ul. Oławska – Rynek – Plac Solny – ul. Ruska – ul. Kazimierza Wielkiego – ul. Krupnicza - Plac Wolności, gdzie nastąpi zakończenie zgromadzenia

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Józef
2019-10-05 14:51:04
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ciekawe po ile płacą za udział w marszu tęczowe zboki? Soros musi wybecalować sporą sumkę, inaczej z 10 tyś zboczków będzie garstka z prezydentem Wrocławia.
~miód i pszczółki
2019-10-05 14:15:22
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 3
dobrze, że nie wpadłem na pomysł, żeby wyjść na rynek. Niech sobie w domu robią co chcą, ale niech nie narzucają swojej tam tragikomicznej ideologii. Ręce opadają.
~szary parafianin
2019-10-05 10:09:07
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
O 12:00 w Warszawie Msza Święta w intencji śp. KORNELA MORAWIECKIEGO, o 15:00 w Warszawie ceremonia pogrzebowa śp. KORNELA MORAWIECKIEGO, a w tym samym czasie $utryk zezwala i patronuje marszowi równości. Zgadzam się z dolor, że jest to skandaliczny cynizm ze strony prezydenta sutryka . Cała Polska żegna Wielkiego Polaka śp. KORNELA MORAWIECKIEGO ale nie uczestnicy marszu równości i sutryk.
~robię mu
2019-10-05 08:26:29
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 6
GAŁĘ codziennie a najbardziej lubi o P0ranku . Szczęgólnie chłopaków mam w P0ważaniu !
~Cesio Esbek
2019-10-05 06:59:50
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 7
Stop tęczowej zarazie. Stop lewackiej ideologii LGBT. Zakaz pedałowania.
~Sutryk ma kota
2019-10-05 00:26:56
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 8
Jestem debilem
~Marek Kramarz
2019-10-04 22:08:12
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cudownie! Och jak cudnie, będę na pewno!!
~NigdyWięcejMaratonuWeWroc
2019-10-04 21:58:02
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 5
$utryk przełóż te radosne marsze na inne terminy! Teraz jest pogrzeb zasłużonego dla Polski mieszkańca Wrocławia!
~Jaga
2019-10-04 19:22:38
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 6
A prezydent Sutryk bierze czynny udział?
~Olo
2019-10-04 18:13:27
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 9
Haha..10 tys. uczestników :)
~Andrzej
2019-10-04 17:01:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
Myślę że po tych taśmach PO dostanie taki łomot od wyborców.
~Nauman
2019-10-04 15:38:51
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ile w czerwonym wro kosztuje was wynajęcie staatystów ?
~kovval
2019-10-04 14:22:51
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
kurde, a chciałem iść na miasto coś zjeść. Dobrze, że daliście info, przynajmniej jedzenia nie zwrócę.
~gugl
2019-10-04 14:14:52
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 13
A kiedy marsz w Tczewie?
~Miś
2019-10-04 10:37:19
z adresu IP: (84.64.xxx.xxx)
Ocena: 15
Od dawna mówiło się że Wrocław jest stolicą gejów w Polsce. Teraz do tego mają władzę w mieście. Smutne jest to , że ważne projekty dla mieszkańców , szczególnie infrastrukturalne jak drogi są całkowicie zaniedbane. Bo robienie buspasów farbą zamiast budowania nowych pasów to raczej demolka.
~dolor
2019-10-04 10:27:50
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 16
Skandaliczny cynizm ze strony prezydenta Sutryka .Słusznie i szlachetnie - ale ,jak widać, bezowocnie-apelował do niego w swoim drugim liście otwartym kandydat do Sejmu , jeden z wybitnych działaczy Solidarności Walczącej, ARTUR ADAMSKI, prosząc go, by odwołał Marsz Równości, a przynajmniej wycofał swój patronat w sytuacji, gdy w tym samym czasie w Warszawie odbywać się będzie pogrzeb ś.p. KORNELA MORAWIECKIEGO,Honorowego Obywatela Wrocławia, miasta, którego ów mecenas ruchu LGBT+ jest prezydentem.Tak oto prezydent pokazuje nam swoje priorytety. Ale przynajmniej wiemy, z kim mamy do czynienia.Jeszcze jeden element spadku po Rafale Dutkiewiczu.Niestety.
~NigdyWięcejMaratonuWeWroc
2019-10-04 10:09:57
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
Gdzie jest wykaz tych 30 innych manifestacji? Chętnie bym się na jakąś z nich wybrał.