Lider futsalowej ekstraklasy przyjeżdża do Jelcza-Laskowic

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2019-11-09 07:56

Niemalże miesiąc musieli czekać kibice Acany Orła, aby powtórnie zobaczyć swoich zawodników w hali w Jelczu-Laskowicach. Patrząc na dotychczas rozegrane spotkania w Centrum Sportu i Rekreacji, można by zauważyć, że co mecz, to hit.

Najpierw Orły gościły mistrzów Polski z Bielska-Białej, następnie brązowych medalistów poprzedniego sezonu – Clearex Chorzów, a ostatnio dotychczasowego wicelidera Futsal Ekstraklasy – AZS UŚ Katowice.

Tym razem poziom spotkania również powinien stać na najwyższym poziomie. Zawodnicy Jesusa Lopeza podejmą bowiem lidera tabeli – Gattę Active Zduńska Wola.

Faworyta tego starcia jest bardzo trudno wskazać. Oba zespoły prezentują aktualnie wysoką formę i o ostatecznym wyniku może zadecydować dyspozycja dnia, bądź też efekt zaskoczenia, przez którąś z drużyn.

Atutem dolnośląskiej drużyny będzie na pewno własne boisko. Dodatkowo poprzednie starcia między oboma zespołami rozgrywane na terenie Orła zakończyły się zwycięstwami jelczan – 4:3 oraz 7:2.

W barwach gospodarzy są dwaj byli zawodnicy Gatty - Arkadiusza Szypczyńskiego i Maksyma Pautiaka. Ten drugi przyznaje jednak, że – Dla mnie to będzie spotkanie jak każde inne. Oczywiście mam tam dobrych znajomych, ale na boisku przyjaźń się skończy i o jakimkolwiek odpuszczaniu mowy być nie może.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.