Szlagier we Wrocławiu przy pustych trybunach [TRANSMISJA]

Piotr Pietraszek, WK | Utworzono: 2019-12-14 07:50 | Zmodyfikowano: 2019-12-14 07:50

We Wrocławiu bardziej niż o szlagierowym starciu w ostatnich dniach mówiło się o decyzji wojewody dolnośląskiego, który za nieodpowiednie zachowanie fanów podczas spotkania z Legią Warszawa zamknął stadion na spotkanie z zespołem z Poznania.

ZOBACZ KONIECZNIE: Śląsk Wrocław składa zawiadomienie na policję po meczu z Legią

W pierwszym spotkaniu obu ekip w tym sezonie Śląsk wygrał na stadionie Lecha 3:1 i był to jeden z lepszych występów wrocławian w tych rozgrywkach. - Teraz będzie jednak zupełnie inny mecz, w nowych okolicznościach - mówi trener Śląska Vitezslav Lavicka, który po raz pierwszy poprowadzi zespół przy pustych trybunach:

Po pauzie za kartki do składu Śląska wracają Krzysztof Mączyński i Michał Chrapek, ale wypadł za to Erik Exposito. Hiszpański napastnik w spotkaniu z Legią doznał złamania palca u nogi i w tym roku nie pojawi się już na boisku.

Poznaniacy notują ostatnio bardzo dobrą serię - wygrali trzy mecze ligowe z rzędu i jedno w Pucharze Polski, a w czterech występach nie stracili gola. Ich trener Dariusz Żuraw nie ma większych kłopotów kadrowych - poza składem są tylko kontuzjowani od dłuższego czasu Tomasz Cywka i Robert Gumny.

Ostatnie dwa mecze we Wrocławiu pomiędzy Śląskiem a Lechem zakończyły się wygranymi gości - 0:1 i 1:2.

Początek sobotniego meczu Śląsk - Lech w sobotę o godz. 17.30 na Stadionie Wrocław.

Spotkanie od 18.00 będziemy relacjonować w Radiu Wrocław w audycji Popołudnie Kibica.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.