Sztuka w RWK - rozmawiamy o wystawach w mia ART GALLERY, Galerii Miejskiej, Entropii i Galerii FOTO-GEN [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2020-01-09 11:52 | Zmodyfikowano: 2020-01-09 12:11
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura


Od 11 styczna w mia ART GALLERY oglądać będzie można wystawę "Toys' Voice". O zrobionych kilkadziesiąt lat temu zabawkach, które zawierają w sobie coś cudownie brzydkiego i niezwykle niepokojącego opowiedziały autorka Natalia Okoń-Rudnicka i Magdalena Mielnicka.

Posłuchaj całej rozmowy:Jeszcze przez tydzień przestrzenie Galerii Miejskiej wypełnione będą rysunkiem, grafiką, malarstwem, rzeźbą oraz plakietą Mateusza Dworskiego, związanego z wrocławską ASP. O "Mirażach" porozmawiałem z autorem oraz z kuratorem Mirosławem Jasińskim.

Posłuchaj całej rozmowy:Do 17 stycznia w Entropii trwa "Wystawa wzorowa". W temat tej zbiorowej wystawy wpisującej się w ogólnopolski rok matematyki (2019), wzorach rozumianych jako wyrażenia formalne i równaniach wprowadzali nas Jakub Jernajczyk i Alicja Jodko.

Posłuchaj całej rozmowy:Od czwartku w Galerii FOTO-GEN Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu będzie można oglądać zbiorową wystawę Witryny Jednej Fotografii. O będącej podsumowaniem dotychczasowej działalności tytułowej mini galerii, ulokowanej na ścianie Kalambura i swoich zdjęciach mówili Agnieszka Kapuścińska, Anita Kulon, Roland Okoń, DVJ Mniamos i Michał Litwiniec.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama