70-latek biegł za tramwajem aż 2 przystanki. Zdenerwował go motorniczy

Joanna Jaros, GN | Utworzono: 2020-07-13 13:57 | Zmodyfikowano: 2020-07-13 13:59
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Stefan Wiśniewski tak się zdenerwował na motorniczego, że biegł za pojazdem MPK aż 2 przystanki: z Cmentarza Grabiszyńskiego, przez Fiołkową aż do FAT-u:

Być może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że pan Stefan ma już 70 lat:

Tramwaj został zdobyty, a my przy okazji postanowiliśmy zapytać innych pasażerów jak wygląda ich statystyka w doganianiu komunikacji miejskiej:

Także kondycja pana Stefana wzbudza podziw wśród innych pasażerów:

O komentarz do wyczynu Pana Stefana a także do zachowania motorniczego poprosiliśmy wrocławskie MPK. Tomasz Sikora wyjaśnia, że spółka nie znalazła takiego zdarzenia w swoim monitoringu, ale jeżeli tak było to pasażerowi należą się przeprosiny.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~bodziob
2020-08-01 23:53:33
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 0
brawo braciszku
~ann
2020-08-01 23:44:38
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 0
mezczyzna ciut piekniejszy od diabla to mezczyzna
~Wrocławski Senior
2020-07-24 18:01:16
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
To są roczniki które wychowały się bez chemii,ja także mam 7 dych ale na Cmentarz Grabiszyński z Pereca pomykam z buta i wracam z buta! Pozdrawiam pieszych!
~konrad
2020-07-17 15:55:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 2
konrad
~zbynek
2020-07-16 09:19:24
z adresu IP: (94.172.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ile można by zaoszczędzić na likwidacji komunikacji miejskiej we Wrocławiu, gdyby wszyscy mieli takie podejście jak pan Stefan?
~LOTOS81
2020-07-14 21:50:39
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Następnym razem niech Pan Stefan biegnie za taksówką to przy tym jeszcze trochę zaoszczędzi XD
~Asl
2020-07-14 14:07:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ja tam z leśnicy jadę wszystkimi tramwajami gdy 20 ucieka z pod nosa mam jeszcze 3 i 10 do rynku gdzie mam 7 i 14 do powstańców Śląskich
~motorniczy
2020-07-14 08:11:22
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 15
Wrocławskie torowiska są w takim stanie, że jadący po nich tramwaj jest wolniejszy od 70-latka. Dutkiewicz nie wydawał pieniędzy z miejskiej kasy na komunikację, a marnował je na nietrafione i nierentowne inwestycje takie jak: budynek Grafit, fontanny, rzeźbę na wyspie, arlekina, fotki Marylin Monroe, dwa stadiony, paraingrzyska, stolicę kultury, forum muzyki, utrzymywanie piłkarzy Śląska Wrocław i inne bzdety. Zamienił zielony Wrocław w betonowy Wrocław wysprzedając parki, skwery, trawniki, zastąpił potężne drzewa ich mini imitacjami. Przy okazji biorąc bez umiaru kredyty zadłużył Wrocław na kilka miliardów złotych. Teraz w ślady Dutkiewicza idzie $utryk.
~////
2020-07-13 21:42:40
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 13
Po co komu MPK wolniejsze do pieszego "dziadka" :) panie Sikora? To już zaprzęg konny bywał szybszy pod koniec XIX wieku w Breslau, ciągnąc konne tramwaje. Puk Puk mamy XXI wiek :) Szyderco.
~kulawy
2020-07-13 19:21:44
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 4
Parę razy motorniczy lub kierowca zamykali mi drzwi tuż przed nosem.
~Karawaniarz-amator
2020-07-13 19:19:57
z adresu IP: (83.28.xxx.xxx)
Ocena: 5
Po co więc Stefanowi tramwaj, skoro wszędzie daje radę na piechotę?
~Cudowny
2020-07-13 18:58:58
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 9
Panie Stefanie... Brawo! Za zaciętość i kondycję
~Xxx
2020-07-13 18:57:00
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -9
A ja mam lepszy pomysł: niech to ten pan czeka na tramwaj a nie tramwaj na niego! Nie bylo pana na przystanku? To sam sobie winien! Tramwaj obsluguje przystanki a nie całą okolice dookoła nich... Tramwaj ma rozkład jazdy, pasażer nie. Przez takiego spoźnialskiego ten rozkład jest zaburzany a potem ludzie narzekają, że tramwaj się spóźnia!