Sztuka w RWK: Marlena Promna w MA, ZŁOTY KIOSK VII, Łukasz Huculak w mia ART GALLERY i Barabara Kozłowska w MWW [POSŁUCHAJ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2020-07-16 15:44 | Zmodyfikowano: 2020-07-16 19:38


Do 6 września w Muzeum Architektury oglądać można „Ogród naturalnyMarleny Promnej. Wrocławska malarką opowiedziała nam o autorskiej konfrontacji młodzieńczej fascynacji krajobrazem i współczesnej wizji ogrodu urbanistycznego.

Posłuchaj całej rozmowy:Kolejna, siódma już odsłona ZŁOTEGO KIOSKU znów związana jest z Sympozjum Wrocław 70/20. O nawiązującej do niezrealizowanego projektu Anny Szpakowskiej-Kujawskiej pracy "Sink or Swim" porozmawiałem z Jolantą Nowaczyk i Magdaleną Kreis.Do 30 sierpnia mia ART GALLERY zaprasza do przyjrzenia się "Heliotropiom" Łukasza Huculaka. W temat ekspozycji będącej efektem kilkumiesięcznej rezydencji w Paryżu, wprowadzili nas Magdalena Mielnicka i kurator Bogusław Deptuła.W najbliższy piątek w Muzeum Współczesnym Wrocław rozpocznie się wystawa "Barbara Kozłowska. Wszystko to możesz zobaczyć gdziekolwiek". O artystce, performerce i konceptualistce od początku lat 60. aktywnej współtwórczyni wrocławskiej sceny awangardowej mówili kuratorka Marika Kuźmicz i profesor Zbigniew Makarewicz.


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.