Tłumy przed przedszkolami we Wrocławiu. Wszystko przez reżim sanitarny [FOTO]

Elżbieta Osowicz, GN | Utworzono: 2020-09-01 10:49 | Zmodyfikowano: 2020-09-01 10:49
A|A|A

fot. Elżbieta Osowicz

Dyrektor Urszula Ryng tłumaczy, że poranna kolejka przed placówką wynika z konieczności wypełnienia przez rodziców nowych oświadczeń. Chodzi między innymi o zgodę na pomiar temperatury u dzieci czy określenie liczby godzin pobytu w placówce. Jak dodaje dyrektorka dokumenty były dostępne na stronie internetowej, rodzice mogli je pobrać i przynieść wypełnione. Wtedy poranne przyjmowanie dzieci mogłoby pójść sprawniej. Zdaniem dyrektorki jutro powinno już być bez problemów.

Przedszkole prosi, aby przeznaczyć więcej czasu na poranne przekazywanie dzieci, bo zgodnie z nowymi zasadami, do szatni może wejść mniej osób i muszą zachować dystans. Przedszkole przy ulicy Krętej przyjmuje ponad 200 dzieci. W innych placówkach też dziś ustawiały się kolejki wynikające z nowych zasad epidemiologicznych.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ger
2020-09-02 18:55:06
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
To jest właśnie urzędowe tworzenie tzw. "dupochron", które jest skutkiem tworzenia bzdurnych przepisów, często niespójnych z innym przepisami (ustaw). Nie pocieszę. Tak było jest i będzie ????.
~Szkoda gadać
2020-09-02 08:32:18
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -4
Czyli w tłumie można sobie bez ograniczeń przekazywać wirusa po to, żeby do przedszkola wejść pojedynczo i tam już jest bezpiecznie??? To samo w szkołach-rodzice tłoczą się przy wejściu po to, żeby kasta nauczycieli miała czyste powietrze... Brak słów! i żenada!
~Ja12
2020-09-02 05:54:27
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Pan Premier kpi sobie z masek w żywe oczy.... Najpierw uzależnili was od państwowego cycka (500+, 300+ i reszta) a teraz robią co chcą... Jeszcze tylko zabiorą paszporty i będziecie mieli - PRL+
~xx2
2020-09-01 21:38:56
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 14
Tak sie upokarza ludzi. Ale to nie tylko w Polsce,a le na calym swiecie. Moze czas juz powiedziec dosyc?
~MJ80
2020-09-01 21:33:55
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
Brawo prezydent Wrocławia. Jak zarządził, to i dyrektorzy placówek tak robią. Paranoja w dobie choroby bezobjawowej.........
~TenTaTo
2020-09-01 21:29:43
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -3
Gdyby rodzice czytali informacje podane na stronie przedszkola, poszłoby sprawniej. Ale po co się fatygować i czytać. Jeszcze się można przy tym spocić, wiaterek zawieje i katarek gotowy. Najlepiej przerzucić odpowiedzialność na dyrekcję i placówkę.
~Hans
2020-09-01 18:12:55
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 19
Zidiocenie na covida mnie nie dziwi. Najpierw ludzie uwierzyli w ozdrowieńczą moc maski, dali sobie wcisnąć teleporady, a teraz są upokarzani wszędzie, nawet w szkołach i przedszkolach oraz więzieni w ZOL i DPS. Dosyć już tych idiotyzmów covidowych.
~WHO
2020-09-01 16:32:24
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 15
Reżim
~////
2020-09-01 14:18:42
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 4
bez różnicy tłum w przedszkolu czy koło niego . dzieci bawią się jednakowo obok siebie .
~Papaj
2020-09-01 14:05:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ja sądzę, że prawidłowo tytuł powinien wyglądać następująco: „Tłumy przed przedszkolami we Wrocławiu. Wszystko przez reżim”
~mama
2020-09-01 11:52:30
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
Nie tylko w tym przedszkolu. Na Brochowie stał tłum rodziców z maluchami - chwilami w deszczu, oby kataru z tego nie było, bo nas jutro nie wpuszczą :) Szkoda tylko, że 200 dzieci wchodziło jednymi drzwiami, a placówka ma łącznie 3 wejścia: od strony podwórka, od strony placu zabaw i główne. Rozumiem konieczność sprawdzania dokumentów, rozumiem zachowanie odstępu, ale organizacja słabiutka...