Sztuki wizualne w RWK 20/2021 [POSŁUCHAJ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2021-05-19 19:00 | Zmodyfikowano: 2021-05-19 11:52
A|A|A


W cyklu Ściana dla ilustratora, na pierwszym piętrze Centrum Kultury Zamek oglądać można prace Joanny Bojanowskiej. Posłuchaj rozmowy z autorką - mieszkającą i tworzącą od 20 lat w Berlinie Wrocławianką - zajmującą się malarstwem, ilustracją i projektowaniem.


Trwa Legnicki Festiwal SREBRO. O mającym czterdziestoletnią tradycję wydarzeniu, tegorocznych czternastu wystawach biżuterii artystycznej, wydarzeniach towarzyszące, działaniach on-line i 29. Międzynarodowym Konkursie Sztuki Złotniczej "Wciąż Człowiek?" opowiedziała Justyna Teodorczyk z Galerii Sztuki w Legnicy.


W sobotę 22 maja w Galerii u Agatki na Wyspie Tamka odbędzie się ostatnia odsłona wystawy "Pink or blue?", w ramach której zobaczmy filmy, fotografie, malarstwo i instalację autorstwa ponad 20 artystek i artystów. Temat przybliża Agata Grzych.


mia ART GALLERY oglądać można wystawę siódmej edycji konkursu malarskiego "Postawy", w którym biorą udział studenci kierunku malarstwo wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. O ekspozycji i nagrodzonych artystach porozmawiałem z Magdaleną Mielnicką i Piotrem Sarzyńskim.


Zakończyliśmy spotkaniem z artystką niezwykle aktywną. Anna Biela, w towarzystwie Bianci Patricii Isensee opowiedziała o kontynuacji projektu MADOA aqua, w ramach którego w Galerii Brama Wrocławska w Oleśnicy zobaczymy Kąpiele Leśne „Shinrin Yoku”, premierze filmu MADOA aqua "Park Art" i najbliższych planach, w tym wystawie madoa AQUA "aqua-rele".


Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama