Nie Było Grane: M E T A L

Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2021-11-03 15:00 | Zmodyfikowano: 2021-11-03 15:51

Od jakiegoś już czasu przyglądamy się line-upowi przyszłorocznego, znakomicie zapowiadającego się Mystic Festivalu. A ten wciąż zasilają nowe składy [W TYM MIEJSCU WIĘCEJ NA TEMAT FESTIWALU], również związane z Wrocławiem, natomiast wśród headlinerów m. in. Mastodon. Kwartet z Atlanty powrócił z „Hushed and Grim”, pierwszym w karierze 2-płytowym wydawnictwem, niewolnym od syntezatorów czy orkiestrowych aranżacji, o czym się przekonamy.


Słuchać też będziemy, a przede wszystkim rozmawiać nt. nowego albumy bytowskiego The Black Thunder. O kulisach powstawania „Into The Darkness We All Fall” i jego zawartości opowie basista i wokalista kwartetu - Marcin Szczepański.


Nie będzie to jedyny rodzimy wątek podczas naszego metalowego spotkania. Zajrzymy też do Puław, przy okazji zapowiadając kilka nadchodzących premier (m. in. Messy oraz Khemmis).
Nie zabraknie też selekcji z wydanych w październiku albumów: będzie więc i black metalowy wtręt z minstrelami w tle oraz metalcore sprzymierzony z dziedzictwem Philla Spectora.

Nie Było Grane: M E T A L - sludge, doom, hard & heavy, klasyka, nowości i eksperymenty - Radio Wrocław Kultura, pierwsza środa miesiąca, od 19.00 do 21.00

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.