Sztuki wizualne w RWK 3/2021

Maciek Przestalski | Utworzono: 2022-01-18 21:01 | Zmodyfikowano: 2022-01-18 21:11


Do 26 lutego potrwa wystawa "Spojrzenia" rozpoczęta właśnie w Galerii FOTO-GENAnna Kutera opowiedziała nam nie tylko o tej, pierwszej z serii indywidualnych wystaw jakie zamierza zrealizować w 2022 roku, podsumowując tym 50 lat swojej aktywności artystycznej.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


W piątek 21 stycznia galeria Entropia zaprasza na otwarcie wystawy "Ciężar gatunkowy 4.0". O ekspozycji i specyficznym momencie, krótkiego odczucia dziwności życia, pojawiającego się niespodziewanie i wyrzucającego człowieka ze wszystkich bieżących spraw porozmawiałem z autorem Jarosławem Słomskim.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


O Threshold czyli projekcie powstałym z idei "żeby filmować, jakby się pisało i rysowało", składającym się z wielu opowieści dziejących się w świecie, z którego nagle i dramatycznie zniknął kolor, mówił będzie Bartek Bartos, ale usłyszymy tez głosy Agaty Bartos i Tomka Tryzny.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


O styczniowej odsłonię Galerii nr 22, w ramach której w witrynie na placu Solnym oglądać można fotografię "Człowiek", porozmawiam z autorem Łukaszem Awrukiem i Katarzyną Śmigielską.


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.