Ivan Djurdjević po sezonie odejdzie z Chrobrego

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2022-05-04 18:49

Oznacza to, że trener Ivan Djurdjević poprowadzi Chrobrego jeszcze przez minimum trzy mecze. Podczas tych trzech „finałów” zespół pod jego wodzą powalczy o obecność w barażach o awans do Ekstraklasy.

- Całokształt tych trzech lat pracy w Chrobrym te trzy mecze, które nas czekają. Obecny wynik jest dobry, ale chcemy więcej, bo Chrobry znaczy odważny. Sama sytuacja w tabeli wskazuje na to, o co walczymy. Cieszę się, że udało się ustabilizować klub, zostawić go z większością zawodników i dać tym możliwość dalszego jego rozwoju przez innego trenera. Jestem wdzięczny za czas, który otrzymaliśmy, a w którym udało się coś dobrego zbudować wspólnymi siłami każdej osoby w klubie. Co przyniesie przyszłość dopiero pokaże życie, bo teraz skupiam się na pracy, która została do wykonania w Chrobrym - powiedział trener Ivan Djurdjević.

Od sezonu 2022/23 Chrobrego poprowadzi nowy szkoleniowiec, którego nazwisko zostanie ogłoszone po zakończeniu bieżących rozgrywek.

- Był to dobry czas dla Chrobrego. Szczególnie w pierwszym roku, wtedy zabrakło nam punktu do baraży, mimo że początek był nieudany. Pokazało to, że trener jest fachowcem w swojej dziedzinie. Mimo takiej, podjętej wspólnie decyzji, jesteśmy pewni, że trener wciąż z charakterem przystąpi do być może najważniejszego momentu w historii klubu, a drużyna powalczy o nowe marzenia. Wszyscy mamy nadzieję, że był to dla niego równy dobry okres i poszerzył jego warsztat pracy. Jako klub podejmiemy działania mające na celu zatrudnienie następcy trenera Djurdjevicia, który nadal godnie będzie realizował ambitne cele - powiedział dyrektor Chrobrego Głogów Zbigniew Prejs.

Trener Ivan Djurdjević jest w Chrobrym od początku sezonu 2019/20. Od tamtego momentu zespół pod jego wodzą rozegrał 102 mecze, w których odniósł 38 zwycięstw, 25 remisów i poniósł 39 porażek.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.